20 травня 2020 року
останні оновлення: 21 травня 2020 року

Інформація ПрАТ АвтоКраз

Інформація для суб’єктів господарювання  щодо співпраці

З метою забезпечення широкого поширення інформації про можливості провідних підприємств країни та сприяння таким чином розширенню їх ділових контактів та зв'язків, облдержадміністрація пропонує започаткувати ініціативу щодо інформації про можливості та пропозиції підприємств регіонів для її подальшого поширення серед бізнесу, установ та організацій.

Одним із провідних підприємств Полтавської області є ПрАТ «АвтоКрАЗ» - гранд автомобільної промисловості України та єдиний виробник вантажівок у нашій державі, що має замкнутий технологічний цикл виробництва.

Наразі «АвтоКрАЗ» виробляє широкий спектр вантажних автомобілів, а також причепів та напівпричепів. Модельний ряд бренду «КрАЗ» налічує 33 базові моделі, майже 350 модифікацій і понад 1500 комплектацій дво-, три- і чотиривісних вантажівок з різними компонувальними рішеннями. Зокрема це автомобілі для будівельної, гірничодобувної, лісозаготівельної галузей, комунального, дорожнього і сільського господарства, нафтогазового комплексу, для ліквідації надзвичайних ситуацій.

Для комунальної сфери підприємство виготовляє автопилососи, сміттєвози з заднім та боковим завантаженням, ілососні автомобілі, комбіновані прибиральні машини.

Координацією цих питань займається Полтавський регіональний Інвестиційний офіс «Влада для бізнесу» (С2В), контактні телефони: +38 0532 56-16-95, +38 0532 56-17-19, е-шаіі: роltavaіnvеst@аdm-рl.gov.иа .

Презентаційні матеріали ПрАТ «АвтоКрАЗ» додаються.