24 квітня 2020 року
останні оновлення: 24 квітня 2020 року

Інформація ТзОВ «Секур інтеграція» для суб’єктів господарювання

Інформація ТзОВ «Секур інтеграція» для суб’єктів господарювання

 

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Секур інтеграція» інформує у зв'язку з важкою ситуацією, пов'язаною з пандемією коронавірусної інфекції (СОУЮ-19), та введенням на всій території України режиму «карантин», для швидкого і своєчасного виявлення інфікованих людей, рекомендує використовувати безконтактне біометричне анти-епідеміологічне рішення на базі терміналів ZКТесо. Дані термінали можуть допомогти в моніторингу вірусних захворювань. Вони дозволяють швидко і точно вимірювати температуру тіла, що надзвичайно важливо при боротьбі з поширенням захворювань, особливо в лікарнях, школах, комерційних будівлях, вокзалах і інших громадських місцях.

Термінали ZКТесо можуть виявити і не дати ввійти а приміщення людині з підвищеною температурою тіла, ідентифікувати людину по обличчю та визначити людину по біометричним ознакам. Дане рішення допоможе істотно спростити процедуру виявлення та ізоляції громадян з підвищеною температурою і дозволить знизити ймовірність поширення пандемії в закритому приміщені.

Також компанія «SECUR» пропонує для розгляду інноваційну відеосистему дистанційного визначення температури тіла людини Саmега Тесsаг ІРСТ-РАNDЕМІС. Система дозволяє дистанційно (3-5 метрів) визначити рівень температури тіла одночасно до 16 осіб. Дане рішення спрощує процедуру виявлення та ізоляції громадян з підвищеною температурою в загальному потоці в місцях скупчення людей за долі секунди.

Група компаній «Sесиг Gгоир» с інтегратором №1 на ринку систем безпеки України і має величезний досвід реалізації державних, приватних проектів по всій країні та за кордоном.

Основними напрямками діяльності с:

  • Комплексні рішення охоронної та пожежної сигналізації.
  • Системи відео спостереження.
  • Системи контролю доступу на об'єкти.
  • Системи оповіщення та диспетчеризації.
  • Системи персональної безпеки.
  • Системи периметральної охорони та інше.