22 лютого 2019, 12:56
останні оновлення: 22 лютого 2019

Щодо запровадження механізму надання житлових субсидій

   Відповідно до вимог частини третьої статті 11 Закону України від 9 листопада 2017 року №2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» встановлено, що законодавчо передбачені пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг виплачуються споживачу в грошовій формі у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Зазначена норма Закону введена в дію з 1 січня 2019 року.

   На виконання вимог Закону, Урядом запроваджується  механізм надання житлових субсидій населенню в грошовій формі згідно з прийнятою постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 №62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».  

   З метою забезпечення соціального захисту населення, належної практичної реалізації механізму виплати житлових субсидій у грошовій формі у березні 2019 року та своєчасної оплати споживачами житлово-комунальних послуг обласна державна адміністрація звертається з проханням до органів місцевого самоврядування вжити заходів щодо друку підприємствами, що надають житлово-комунальні послуги, ОСББ/ЖБК, інформації про новий механізм виплати житлових субсидій на зворотному боці платіжних квитанцій або надсилання окремого інформаційного повідомлення споживачу.