15 липня 2018 року
останні оновлення: 22 жовтня 2019 року

«Скайп ОДА»

«Скайп ОДА»

 Відповідно до ст. 40 Конституції України, законів України «Про звернення громадян» та «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення у Волинській облдержадміністрації запроваджено дистанційне online-консультування громадян, з використанням програми «Skype». Ця послуга дає можливість громадянам в он-лайн режимі швидко та оперативно отримати відповіді на питання щодо припинення неправомірних дій, поновлення їх прав і свобод, порушених внаслідок недодержання вимог законодавства та ін.

Оnline-консультування громадян, з використанням програми «Skype» працює щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 08.00 до 17.00 години, у п’ятницю з 08.00 до 16.00 години, обідня перерва з 13.00-14.00.

Оnline-консультування громадян, з використанням програми «Skype» працює з метою:

  • поширення зворотнього зв'язку з мешканцями області;
  • надання інформаційних послуг;
  • оперативного реагування на гострі проблеми жителів області;
  • невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених унаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян.

Основними завданнями функціонування Оnline-консультування громадян, з використанням програми «Skype» є:

  • надання інформаційних послуг громадянам, які опинилися в складних життєвих обставина, що стало причиною звернення через програму «Skype» до керівництва облдержадміністрації;
  • оперативний розгляд порушених громадянами питань.

Відділ роботи зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації