20181101142042.jpg, фото
01 листопада 2018 року
останні оновлення: 07 серпня 2019 року

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ

           Літопис Волинської обласної бібліотеки для дітей бере початок 10 червня 1940 року, коли було прийнято Постанову № 410 Волинського обласного виконавчого комітету про утворення Державної обласної бібліотеки для дітей в м. Луцьку. Однак практичну діяльність перервала війна. Після звільнення області від німецьких окупантів 1944 року був відкритий дитячий відділ при обласній бібліотеці для дорослих.
         З 1947 року бібліотека функціонує як самостійна установа. За період з 1947 по 1973 роки тричі переїжджала. З 1973 року і донині розташована по пр. Волі, 37. Сьогодні обласна бібліотека для дітей - це сучасний інформаційно-методичний центр області, до структури якого входить 9 функціональних відділів:
- відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4-х класів;
- відділ обслуговування учнів 5-9 класів;
- відділ краєзнавчої літератури;
- відділ книгозберігання;
- інформаційно-бібліографічний відділ;
- науково-методичний відділ;
- відділ комплектування та обробки літератури;
- відділ нестаціонарного обслуговування,
- Фонд книгозбірні складає 142,19 тис. примірників документів. До послуг користувачів в читальних залах бібліотеки великий вибір енциклопедій, довідників, словників, понад 140 назв газет та журналів.
При бібліотеці діють літературно-мистецькі об'єднання:
- літературна світлинка - останній вівторок місяця;
- літературно-мистецька вітальня "На струнах серця" - друга середа місяця;
- літературно-пізнавальний клуб "Кругозір" - останній четвер місяця;
- ляльковий театр книги "Золотий ключик" - щосереди.
          Для користувачів бібліотеки організовуються літературно-мистецькі свята, подорожі, літературні турніри, ігри-конкурси, художньо-пізнавальні, мистецькі години, презентації книг, зустрічі з людьми різних професій.
          Бібліотека є організатором обласних літературно-мистецьких акцій, таких як конкурси читців, літераторів-початківців, вікторин, завдяки яким сотні юних обдарувань Волині мають змогу творчо представити свої нахили.
            Як методичний центр обласна бібліотека для дітей надає практичну і методичну допомогу книгозбірням області, що обслуговують дітей, організовує і проводить заходи з підвищення кваліфікації бібліотекарів. Запис до бібліотеки платний: - для дошкільників та учнів 1-9 класів - 3 грн.; - для організаторів дитячого читання - 4 грн.
          Безкоштовно обслуговуються діти-інваліди, діти-сироти, діти з багатодітних сімей. Книги підвищеного попиту та періодичні видання з читального залу додому можна отримати за 50 коп. - 1 примірник видання на ніч. До послуг користувачів Інтернет-центр.
Адреса бібліотеки:
пр. Волі, 37
м.Луцьк, 43010

Тел. (0332) 242497
E-mail:biblio2010@ukrpost.ua
 

Директор - Граніч Наталія Василівна
Графік роботи: 
з 09.00 год. до 18.00 обслуговування читачів
з 09.00 год. до 17.00 год. в неділю
Вихідний день- субота