29 вересня 2020, 11:23
останні оновлення: 11 грудня 2020

Запити на інформацію станом на 11.12.2020

У січні 2020 року в управлінні транспорту та інфраструктури облдержадміністрації зареєстровано 3 запити на інформацію від фізичних осіб. Відповіді на запити для отримання публічної інформації надано в установлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 

У лютому 2020 року в управлінні транспорту та інфраструктури облдержадміністрації зареєстровано 1 запит на інформацію від фізичної особи. Відповідь на запит для отримання публічної інформації надано в установлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 

У березні 2020 року в управлінні транспорту та інфраструктури облдержадміністрації зареєстровано 2 запити на інформацію від фізичних осіб. Відповіді на запити для отримання публічної інформації надано в установлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 

У квітні 2020 року в управлінні транспорту та зв’язку облдержадміністрації зареєстровано 2 запити на інформацію. З них: від фізичних осіб – 1, від засобів масової інформації – 1. Відповіді на запити для отримання публічної інформації надано в установлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 

У травні 2020 року в управлінні транспорту та зв’язку  облдержадміністрації зареєстровано 3 запити на інформацію. З них: від юридичних осіб – 1 та від фізичних осіб - 2. Відповіді на запити для отримання публічної інформації надано в установлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 

У червні 2020 року в управлінні транспорту та зв’язку  облдержадміністрації не зареєстровано жодного запиту на інформацію.

 

У липні 2020 року в управлінні транспорту та зв’язку  облдержадміністрації не зареєстровано жодного запиту на інформацію.

 

У серпні 2020 року в управлінні транспорту та зв’язку  облдержадміністрації не зареєстровано жодного запиту на інформацію.

 

У вересні 2020 року в управлінні транспорту та зв’язку  облдержадміністрації не зареєстровано жодного запиту на інформацію.

 

У жовтні 2020 року в управлінні транспорту та зв’язку облдержадміністрації зареєстровано 1 запит на інформацію від засобів масової інформації. Відповідь на запит для отримання публічної інформації надано в установлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

 

У листопаді 2020 року в управлінні транспорту та зв’язку  облдержадміністрації зареєстровано 1 запит на інформацію від фізичної особи. Відповідь на запит для отримання публічної інформації надано в установлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.