08 квітня 2021 року
останні оновлення: 01 липня 2021 року

Звіти по запитах на інформацію

У січні 2021 року в управлінні транспорту та зв’язку  облдержадміністрації не зареєстровано жодного запиту на інформацію.

У лютому 2021 року в управлінні транспорту та зв’язку облдержадміністрації зареєстровано 2 запити на інформацію. З них: від засобів масової інформації – 1 та  від об’єднань громадян  – 1. Відповіді на запити для отримання публічної інформації надано в установлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

У березні 2021 року в управлінні транспорту та зв’язку облдержадміністрації зареєстровано 2 запити на інформацію. З них: від фізичної особи – 1 та  від об’єднань громадян  – 1. Відповіді на запити для отримання публічної інформації надано в установлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

У квітні 2021 року в управлінні транспорту та зв’язку облдержадміністрації зареєстровано 3 запити на інформацію. З них: від фізичних осіб – 2 та  від об’єднань громадян  – 1. Відповіді на запити для отримання публічної інформації надано в установлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

У травні 2021 року в управлінні транспорту та зв’язку  облдержадміністрації не зареєстровано жодного запиту на інформацію.

У червні 2021 року в управлінні транспорту та зв’язку облдержадміністрації зареєстровано 4 запити на інформацію. З них: від фізичних осіб – 2,  від об’єднань громадян  – 1, від громадських організацій - 1. Відповіді на запити для отримання публічної інформації надано в установлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.