Останні новини
До кінця 2020 року кількість ЦНАПів в Україні зросте майже вдвічі — Денис Шмигаль

Громадяни в усіх населених пунктах і громадах повинні отримувати швидкі та якісні адмінпослуги

На Волині опрацювали понад 90% отриманих від початку року заяв від громадян щодо ведення Державного земельного кадастру

Від початку року державні кадастрові реєстратори Волинської області отримали 14810 заяв від громадян щодо ведення Державного земельного кадастру.

Соціальний проект – Навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю «Ти можеш усе! Можливості безмежні!»

В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими.

На Волині вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Програма заходів.

20 лютого вся Україна вшановує подвиг учасників Революції Гідності, котрі, жертвуючи власним здоров’ям та життям, звільнили рідну державу з-під диктаторського гніту та задали новий європейський напрямок розвитку України.

Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє про новий підхід до внесення в декларацію відомостей про кредит та зазначення вартості об’єктів декларування

Для боротьби з контрафактним алкоголем введуть в дію електронну акцизну марку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук попросив голів ОДА вже до кінця лютого вплинути на нелегальне виробництво та обіг сурогатної алкогольної продукції.

У Луцьку вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан відбулися сьогодні, 15 лютого, в обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

Звернення голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка у зв’язку з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

На Волині створили робочу групу, яка контролюватиме виробництво та обіг підакцизних товарів

У Волинській облдержадміністрації створили міжвідомчу робочу групу з координації роботи державних, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, що здійснюють контроль за виробництвом і обігом підакцизних товарів, а також запобігання та протидії контрабанді у Волинській області.