Останні новини
«Русскій воєнний корабль … ВСЬО!»: волиняни можуть придбати нову марку із фразою, що з початку війни стала символом незламності та сміливості українців

Сьогодні о 14:00 стартував продаж нової поштової марки «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!». Саме ця фраза українського прикордонника у відповідь на пропозицію від російського корабля здатися – стала символом війни з російським окупантом та незламності українського духу.

23 травня українському суспільстві відзначають День Героїв

Ідея пам’ятної дати зародилася в національно-визвольному русі під час Другої світової війни. Потім День Героїв продовжили відзначати в українській діаспорі. З відновленням Україною незалежності в 1991 році пам’ятна дата почала повертатися.

З Волині на Луганщину відправили гуманітарний вантаж

Волинська область працює в тилу на повну силу та продовжує активно допомагати постраждалим від повномасштабної війни регіонам України.

На Волині внутрішні переселенці та малозабезпечені громадяни мають можливість отримати безкоштовну юридичну консультацію

Щовівторка з 14 до 18 години в приміщенні Волинської обласної бібліотеки імені Олени Пчілки внутрішні переселенці та малозабезпечені громадяни можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію.

За вихідні в області розселили 175 внутрішніх переселенців

Волинь продовжує приймати та забезпечувати усім необхідним вимушено-евакуйованих осіб. Загалом з початку війни в область приїхали 66 625 внутрішніх переселенців, з них 175 – упродовж минулих вихідних.

Україна щотижнево розширює свої міжнародні зв'язки, щоб отримати все необхідне для якнайшвидшого завершення війни – звернення Президента Володимира Зеленського

Звернення Президента Володимира Зеленського увечері 88-го дня війни.

Пам‘ятаємо кожного, хто боровся за Україну

Пам‘ять бійців, що загинули під Волновахою у 2014-му році, вшанували сьогодні, 22 травня, у Луцьку. 

Виступ Президента України Володимира Зеленського під час спільної з Президентом Польщі Анджеєм Дудою участі у пленарному засіданні Верховної Ради

"Цю свою іншість Росія доводить уже 88 днів. 88 днів безумства: їхні ракети, бомби, снаряди летять у житлові будинки, школи, лікарні, музеї, театри, у храми, навіть у кладовища", - Володимир Зеленський.

Війна триває, і кожен та кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні – звернення Президента України

Звернення Президента Володимира Зеленського наприкінці 87-го дня війни.