Останні новини
У Литовезькій громаді відкрили Дія.Центр

Відтепер майже чотири тисячі мешканців Литовезької громади зможуть отримати державні послуги та консультації у модернізованому центрі надання адміністративних послуг. Зокрема, сьогодні у селі Литовеж Володимирського району відкрили сучасний безбар’єрний простір Дія.Центр.

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт привітав волинян-учасників Олімпійських ігор та вручив відзнаки тренерам

У Луцьку відбулось засідання виконкому обласного відділення Національного олімпійського комітету України за участю міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта, очільника області Юрія Погуляйка та голови обласної ради Григорія Недопада.

«База тренувань та занять спортом для дітей повинна бути», - міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт під час зустрічі із керівництвом області

Сьогодні на Волині з робочим візитом перебуває міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт.

Медзаклади області отримають електрокардіографи

Сьогодні Волинь отримала шість нових електрокардіографів та устаткування до нього від партнерів з Швеції.

В Києві проходить дводенний Регіональний економічний форум

У столиці вчора стартував Регіональний економічний форум у якому взяли участь близько 200 представників органів місцевої влади з усієї країни. Волинь представляли заступник голови ОДА Олександр Троханенко та очільник Любешівської громади Олег Кух.

Президент України за результатами зустрічі з Президентом США у Вашингтоні: Є саме те, що потрібно нашим солдатам

У межах робочого візиту до Сполучених Штатів Америки Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом США Джозефом Байденом.

100-ій бригаді ТрО передали дизельні генератори

Нещодавно передали військовослужбовцям 100-ї бригади територіальної оборони потужні спеціалізовані дизельні генератори. Установки знайшов начальник ОВА Юрій Погуляйко за допомогою донорів зі Швеції.

Модернізація меліоративних систем на Волині: Колодяжненській громаді допоможуть у створенні організації водокористувачів

В головній адмінбудівлі краю говорили про створення та впровадження у Волинській області нової форми управління меліоративними системами – організації водокористувачів (ОВК). Це передбачає Закон України від 17 лютого 2022 року № 2079-IX «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель».

Очільник області Юрій Погуляйко відвідав Володимирський район

Як повідомив начальник Волинської ОВА, сьогодні разом із керівником Володимирської районної військової адміністрації проінспектували хід робіт із захисту об’єктів критичної інфраструктури району.