Останні новини
Олександр Киричук долучився до вшанування пам’яті загиблих правоохоронців

З 1996 року згідно з Указом Президента України щорічно 22 серпня відзначають Всеукраїнський день вшанування пам’яті загиблих правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків з охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та при захисті територіальної цілісності України.

В обласному центрі Волині стартував Чемпіонат України з легкої атлетики

В області тривають обговорення адміністративно-територіального устрою: що пропонує Мінрегіон

Українська асоціація районних та обласних рад за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» організувала круглий стіл на тему: «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Волині. Етап перший – аналіз існуючого стану».

«Перспектива жінки»: як волинські підприємниці прокачуються в бізнесі

Волинські підприємниці, власниці та співвласниці бізнесу отримали чудову нагоду розвинути свої навички інноваційного підприємництва з урахуванням світових тенденцій, Цілей сталого розвитку ООН та розвитку Волинської області.

Устилузька об’їзна: коли повністю запрацює дорожній довгобуд

Роботи по будівництву об’їзної дороги до міжнародного контрольно-пропускного пункту «Устилуг-Зосин», заморожені ще у 2002 році, будуть завершені за півтора-два місяці.

Чим хворіють волиняни: епідеміологічна ситуація в регіоні досі напружена

На сьогоднішній день епідеміологічна ситуація на Волині, та в Україні загалом, є напруженою.

В області рятувальники перевірятимуть готелі та заклади відпочинку за дорученням Прем'єр-міністра України

У Волинській області працівники регіонального управління ДСНС України перевірятимуть місця відпочинку людей на предмет дотримання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки.

На Волині вже традиційно відпочивають діти зі Сходу України

16 серпня 2019 року Волинь зустріла діток з Луганської області. У волинському таборі «Сонячний», що знаходиться у селі Гаразджа Луцького району, відпочиває 21 дитина зі станиці Попасної.

Волинянка – бронзова призерка чемпіонату світу із вільної боротьби серед юніорів

Уродженка села міського типу Іваничі Анастасія Алпєєва здобула бронзу на чемпіонаті світу із вільної боротьби серед юніорів.