Останні новини
Ліс у смартфоні: Держлісагентство запустило пілотний проект e-реєстру заготівлі деревини та онлайн-карту рубок

Державне агентство лісових ресурсів України запускає пілотний проект електронного реєстру лісорубних квитків на заготівлю деревини.

Як Уряд пропонує оптимізувати чисельність працівників районних державних адміністрацій

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів селекторну нараду з питань моделювання мережі публічних сервісів та послуг, перегляду перспективних планів формування територій громад областей й оптимізації структурних підрозділів райдержадміністрацій та граничної чисельності працівників таких підрозділів.

В облдержадміністрації відзначили кращих представників галузі харчової промисловості

Керівництво області зустрілося із новим головою спілки «Мости дружби в Україну» Олександром Міщанчуком

Зустріч із новим керівником спілки «Мости дружби в Україну» Олександром Міщанчуком відбулася у голови облдержадміністрації Олександра Киричука та голови обласної ради Ірини Вахович 16 жовтня 2019 року.

Три громади області навчали гендерно чутливому стратегічному плануванню

Важливість гендерно чутливого стратегічного планування на рівні області та ОТГ обговорили під час семінару, що відбувся 16 жовтня 2019 року в рамках презентації проєкту «Просування гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні».

Співчуття з приводу смерті директора департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексія Веремійчика

Волинська обласна державна адміністрація та тимчасово виконуючий обов’язки голови Олександр Киричук особисто, висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та колегам з приводу смерті директора департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексія Веремійчика.

Директор департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації у робочому відрядженні в Києві

Директор департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації 15–16 жовтня 2019 року у робочому відрядженні в Києві.

У Луцьку запрацював Центр реабілітації для учасників бойових дій

Новий сучасний центр реабілітації учасників бойових дій відкрили сьогодні, 15 жовтня 2019 року, у м.Луцьку.

Урочистою посвятою в ліцеїсти та фестивалем повстанської пісні відзначали на Волині День захисника України

Урочисті заходи з нагоди державного свята Дня захисника України проходили 14 жовтня 2019 року в обласному центрі м.Луцьку. Участь в урочистостях взяв заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось.