Останні новини
На Волині вже традиційно відпочивають діти зі Сходу України

16 серпня 2019 року Волинь зустріла діток з Луганської області. У волинському таборі «Сонячний», що знаходиться у селі Гаразджа Луцького району, відпочиває 21 дитина зі станиці Попасної.

Волинянка – бронзова призерка чемпіонату світу із вільної боротьби серед юніорів

Уродженка села міського типу Іваничі Анастасія Алпєєва здобула бронзу на чемпіонаті світу із вільної боротьби серед юніорів.

Відтепер для нового будівництва є обов’язковою сертифікація енергетичної ефективності

День Державного Прапора та відзначення 28-ї річниці Незалежності України. АНОНС ЗАХОДІВ

В обласному центрі Волині обговорили проблеми сімей зниклих безвісти

На Волині будуватимуть мультифункціональні спортивні майданчики: які проекти відібрала обласна комісія

У 2019 році в регіон надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту у сумі 4,9 мільйона гривень.

Присудили обласні премії в галузі літератури, культури і мистецтва 2019 року: імена лауреатів

Після дискусій та обговорень комітет з присудження обласних іменних премій в галузі літератури, культури і мистецтва обрав найкращих представників інтелігенції краю, які відзначилися значними здобутками у своїх галузях.

Житло для дітей-сиріт та будівництво дитячого будинку сімейного типу у місті Рожище: скільки коштів передбачено на 2019 рік

У 2019 році обсяг субвенції з державного бюджету на придбання, будівництво та ремонт житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа для Волинської області становить 10,5 мільйона гривень.

37 ОТГ Волині матимуть поліцейського офіцера громади

Волинська область стала шостим регіоном держави, де у рамках продовження впровадження реформи нової поліції запровадили проект «Поліцейський офіцер громади».