Останні новини
В області проаналізували стан використання субвенцій з державного бюджету

Виконуйте свої функціональні посадові обов'язки, за це я буду суворо питати, - Олександр Савченко до голів райдержадміністрацій

Українському Версалю, що на Волині, дадуть друге життя

Реконструкція Олицького замку, перенесення психіатричної лікарні у новозбудоване приміщення, упорядкування кладовища та цвинтарної каплиці, створення колоритного Олицького ярмарку на зразок Сорочинського та встановлення очисних споруд. Ось далеко не всі питання, над вирішенням котрих 18 жовтня 2018 року на Ківерцівщині працювали представники виконавчої гілки влади Волині, на чолі з заступником голови облдержадміністрації Валентином Цьосем та керівником патронатної служби Валерієм Криворогом.

Голови ОТГ прозвітували Олександру Савченку про стан використання субвенцій з державного бюджету

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко провів оперативну нараду щодо використання окремих цільових трансферів з державного бюджету у 2018 році.

На Волині стартував чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги «Волинські ралі 2018»

«Волинські ралі-2018» втретє проходять на Волині.

Волинь відправила гуманітарно-будівельний вантаж м.Ічня Чергігівської області

20 тонн гуманітарно - будівельного вантажу 18 жовтня 2018 року відправили у в м.Ічня Чернігівської області для проведення ремонтно - відновлювальних робіт у населених пунктах.

Олександр Савченко провів черговий прийом громадян

Волиняни зазвичай звертаються до голови обласної державної адміністрації з найрізноманітнішими проблемами: побутовими, медичними, транспортними. Сьогодні Олександр Савченко першими прийняв представників громадської організації «Равлик у долоні».

Українська молодь має можливість взяти участь у проектах Європейського корпусу солідарності

Європейська комісія оголосила конкурс із відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливість для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватися, знаходити робочі місця, а також реалізовувати власні проекти, направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

Не жени - збережи своє життя

Третя хвиля інформаційної кампанії Міністерства інформаційної політики України з підвищення рівня безпеки дорожнього руху під назвою "Віч-на-віч".