Останні новини
На Волині вдруге нагороджували «Сонячною премією»

У Всесвітній день людей із синдромом Дауна представникам влади, духовенства, медійників та небайдужої громадськості Волині вручили особливі відзнаки – «Сонячні премії».

Обласний бюджет: в межах чинного законодавства та бюджетного кодексу

Так, обласна адміністрація і надалі вважає, що рішення про обласний бюджет на 2019 рік прийняте обласною радою з порушенням законодавства. Цю позицію виконавча влада буде продовжувати відстоювати в судовому порядку.

Волинська ОДА долучилася до сонячного флешмобу «LOTS OF SOCKS» у рамках Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна

Як і в усьому світі, в рамках Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна, який відзначають 21 березня, в Україні проходить щорічна масова акція – флешмоб «LOTS OF SOCKS». Цьогоріч до неї долучилися й волинські посадовці. Сьогодні працівники облдержадміністрації на чолі з головою Олександром Савченком, аби висловити толерантність і підтримку людям з синдромом Дауна, одягли яскраві шкарпетки, як символ додаткової хромосоми.

Світлана Мишковець: головне в роботі зі звільненими особами – небайдужість!

Надати допомогу людям, котрі звільнилися з місць позбавлення волі, та не допустити вчинення ними правопорушень повторно. Над вирішенням саме цих питань працювали члени обласної спостережної комісії під час розширеного засідання у режимі відеоселектору, що відбулося під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Світлани Мишковець 20 березня 2019 року.

Голова облдержадміністрації Олександр Савченко відвідав Турійський район

За останні 5 років на Турійщині збудованих чи реконструйованих об’єктів соціальної інфраструктури більше, ніж за усі роки незалежності України. Про це сказав голова Турійської об’єднаної територіальної громади Олексій Безсмертний під час робочої поїздки голови облдержадміністрації Олександра Савченка у Турійський район 20 березня 2019 року.

Амбулаторія сімейної медицини в Чарукові готова на 85%

Волинські студенти організовують у Луцьку благодійний бал

5 квітня 2019 року о 18:00 в музеї сучасного мистецтва Корсаків відбудеться благодійний бал «IMPREZA LUBARTA». Організатором заходу є Первинна профспілкова організація студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки спільно з Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» та ГО «Альянс нового покоління».

Польща дасть кредит Україні на капітальний ремонт дороги Устилуг – Луцьк – Рівне

У Варшаві проведено двосторонні українсько-польські переговори щодо надання кредиту Україні для фінансування проектів з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону.

Павло Розенко: монетизація пільг відповідає стратегії реформування системи субсидій, що вступила в дію кілька років тому

У березні 2019 року Уряд спрямує 5,7 млрд грн, аби виплатити домогосподарствам субсидії у грошовій формі.