20250224170503.JPG, фото
22 лютого 2025, 11:04

Начальник ОВА Іван Рудницький ознайомився із роботою Камінь-Каширської лікарні та кількох підприємств району

Днями начальник ОВА Іван Рудницький мав робочу поїздку в Камінь-Каширський район, в рамках якої відвідав Камінь-Каширську районну лікарню та кілька підприємств.

«Знайомство з соціальною та виробничою інфраструктурою дає змогу не лише вивчати проблеми регіону, а його можливості для розвитку. Тож, перш за все, моя мета – вирішення проблемних питань, або ж допомога у розвитку», - зазначив Іван Рудницький.

Для прикладу, у Камінь-Каширський районній лікарні, яка входить до спроможної мережі закладів охорони здоров’я, є відділення реабілітації на 20 ліжкомісць. Однак, як відзначила керівниця медзакладу, цього мало, тож наразі розробляють проєктно-кошторисну документацію для розширення спектру по реабілітації  та для збільшення кількості ліжкомісць.

Також Іван Рудницький мав змогу поспілкуватися з бійцями, які проходять там лікування. Більшість з них із 100 ОМБр та 14 ОМБр. Нарікань на лікарів чи на харчування не було. До слова, Волинь цьогоріч отримала з держбюджету 80 млн грн на покращене харчування військових. І сьогодні в області 23 медзаклади, які надають медичні послуги нашим військовим, підписали відповідні договори та надають покращене харчування.

Опісля відвідав три місцевих підприємства. Зокрема, ТОВ «Захід Сталь Продукт», ТзОВ «Ромаліс» та ТзОВ «ДОФ АРБО».

ТОВ «Захід Сталь Продукт»: підприємство займається виробництвом готових будівельних металевих конструкцій, пресуванням, штампуванням, профілюванням та виготовленням інших металевих виробів. Працює 54 людини. Справно сплачують податки та, як відзначила начальниця районної військової адміністрації, з перших днів вторгнення допомагають силам оборони.

ТзОВ «Ромаліс»: виробництво бетонних блоків. Підприємство, що активно допомагало районній військовій адміністрації убезпечити об’єкти енергетики. Керівник розповів, що у планах також – переробка тирси та виробництво пеллет, оскільки мають й лісопильне виробницто.

ТзОВ «ДОФ АРБО»: одне з найбільших деревообробних підприємств області. Працюють і на експорт. За рік до державного й місцевого бюджетів сплатили близько 8 млн грн податків. Працевлаштовано 99 осіб. Середня заробітна плата понад 21 тис. грн. Теж активно допомагали місцевій владі у допомозі ЗСУ. Окрім того, підтримують на фронті й своїх працівників. Як повідомив керівник підприємства, наразі у лавах ЗСУ 12 його співробітників.

«Усі підприємства – приклад соціально-відповідального бізнесу. Вдячний їм за це. Водночас, звернувся з проханням допомагати працевлаштовувати ветеранів війни. Зі свого боку Волинська ОВА завжди допомагатиме бізнесу, який наповнює бюджети та допомагає реалізовувати ветеранську політику на місцях», - підсумував візит очільник області.