Новини

В обласному центрі Волині обговорили проблеми сімей зниклих безвісти Детальніше
На Волині будуватимуть мультифункціональні спортивні майданчики: які проекти відібрала обласна комісія

У 2019 році в регіон надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту у сумі 4,9 мільйона гривень.

Детальніше
Присудили обласні премії в галузі літератури, культури і мистецтва 2019 року: імена лауреатів

Після дискусій та обговорень комітет з присудження обласних іменних премій в галузі літератури, культури і мистецтва обрав найкращих представників інтелігенції краю, які відзначилися значними здобутками у своїх галузях.

Детальніше
Житло для дітей-сиріт та будівництво дитячого будинку сімейного типу у місті Рожище: скільки коштів передбачено на 2019 рік

У 2019 році обсяг субвенції з державного бюджету на придбання, будівництво та ремонт житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа для Волинської області становить 10,5 мільйона гривень.

Детальніше
37 ОТГ Волині матимуть поліцейського офіцера громади

Волинська область стала шостим регіоном держави, де у рамках продовження впровадження реформи нової поліції запровадили проект «Поліцейський офіцер громади».

Детальніше
В Україні вперше проводиться STEPS – загальнонаціональне дослідження для вивчення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ)

STEPS – це підхід, рекомендований ВООЗ для епідеміологічного нагляду за факторами ризику НІЗ.

Детальніше
Доведи, що розумним бути модно! Бери участь у конкурсі для студентів та виграй грошовий грант на оплату навчання в своєму ЗВО!

До 30 вересня у рамках конкурсу «Розумним Бути Модно» студенти м. Луцька та Волинської області мають змогу надіслати есе та виграти грант на навчання.

Детальніше
Територію, прилеглу до міжнародного пункту пропуску «Ягодин», регулярно прибиратиме Рівненська ОТГ

Проблема несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів на території, прилеглій до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин» - вирішена.

Детальніше
Волиняни здобули дві бронзи на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

У місті Бидгощ, що в Польщі, днями завершився командний чемпіонат Європи з легкої атлетики.

Детальніше