Новини Волині

Голова ОДА Юрій Погуляйко бере участь у селекторі із Офісом Президента України

Триває селекторна нарада із Офісом Президента України під головуванням заступника Керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка, у якій бере участь голова ОДА Юрій Погуляйко.

Детальніше
Брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції в області за 7.12 (ВІДЕО)

Брифінг Волинської ОДА щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції та стану вакцинальної кампанії від COVID-19 у Волинській області.

Детальніше
Територіальним громадам – стабільності та процвітання, а працівникам місцевого самоврядування та депутатам – здоров'я і професійного успіху

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем місцевого самоврядування

Детальніше
Волинь: оперативна інформація на 7 грудня 2021 року

За минулу добу на Волині зареєстровано 397 випадків захворювання на COVID-19

Детальніше
У Ковелі в обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою – новий спортмайданчик та реконструйований навчальний комплекс

Урочисте відкриття нового збудованого з нуля спортивного майданчика та реконструйованого навчального корпусу відбулось сьогодні, 6 грудня 2021 року, у ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, що у Ковелі.

Детальніше
У Луцьку відзначили 30-ту річницю Збройних Сил України

Сьогодні, 6 грудня 2021 року, Збройним Силам України 30 років від дня створення. Відтак, у музеї українського війська та військової техніки, що у Луцьку відбулися урочистості з нагоди святкової дати.

Детальніше
Набув чинності новий Порядок інформування НАЗК про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування

1 грудня 2021 року набрав чинності новий Порядок інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування, затверджений Наказом Національного агентства з питань запобігання корупції 23 липня 2021 року № 450/21.

Детальніше
Постанова про адмінпорушення, рекомендації та повторні візити: у Луцьку перевірили ще майже 20 закладів торгівлі та громадського харчування

У зв’язку з встановленням на Волині «червоного» рівня епіднебезпеки, в області продовжується перевірка карантинних обмежень суб’єктами господарювання. Протягом останнього тижня представники відповідних робочих груп перевірили наявність документів, які дозволяють провадити торгівельну діяльність, у майже 20 закладах торгівлі та громадського харчування міста Луцька.

Детальніше
Послуги для людей з інвалідністю на Гіді

Щороку 3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Ця дата привертає увагу до важливості безбар’єрності. Усе про державні послуги для людей з інвалідністю, допомогу від держави та шляхи отримання знає Гід з державних послуг.

Детальніше