Новини Волині

Брифінг щодо вакцинальної кампанії в області за 24.06 (ВІДЕО)

Брифінг щодо вакцинальної кампанії в області Спікер: ✔️ заступниця голови Волинської обласної державної адміністрації Людмила Тимощук

Детальніше
Цими вихідними у чотирьох містах Волині працюватимуть центри вакцинації населення

Про це повідомила заступниця голови ОДА Людмила Тимощук під час пресконференції, що відбулась в облдержадміністрації 24 червня 2021 року.

Детальніше
Будівництво школи у Башликах: завершено зовнішні фасадні роботи

У селі Башлики Луцького району, де активно триває будівництво нового навчального закладу, вже завершили зовнішні фасадні роботи. Нині ведуться роботи з благоустрою навколишньої території, адже голова ОДА Юрій Погуляйко поставив завдання завершити будівництво до початку навчального року.

Детальніше
На дорозі від Каменя-Каширського до Рудки Червинської ремонтні роботи у розпалі

Тривають активні ремонті роботи на автомобільній дорозі місцевого значення О 030428 Камінь-Каширський – Полиці – Оленине – Рудка Червинська до Р-14 км

Детальніше
Волинь: оперативна інформація на 24 червня

За минулу добу на Волині зареєстровано 24 випадки захворювання на COVID-19

Детальніше
Розпочався 4-й етап вакцинації від COVID-19, на якому щеплюють людей віком 60+, ув’язнених та людей з хронічними хворобами

В Україні стартував 4-й етап вакцинації від COVID-19, на якому щеплять людей старше 60 років, а також людей віком 18-59, які мають супутні захворювання, ув’язнених та персонал закладів позбавлення волі та слідчих ізоляторів.

Детальніше
Хто такі маломобільні групи населення і чому безбар’єрність стосується кожного

З нинішнього року органи державної та місцевої влади України будуватимуть свою роботу на засадах безбар’єрності. Це передбачає ухвалена Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору.

Детальніше
Олена Зеленська виступила на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Здорова Україна»

Перша леді Олена Зеленська виступила на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Здорова Україна».

Детальніше
«Здорові діти сьогодні – здорова нація завтра»

Ці слова стали лейтмотивом другого дня Всеукраїнського форуму «Україна 30. Здорова Україна», який проходить під назвою «Свідома Україна».

Детальніше