Новини Волині

Голоси дітей: в обласному центрі Волині віддали шану маленьким українцям, чиє життя забрала війна

Сьогодні у Луцьку відбулася Всеукраїнська акція «Голоси дітей». Вона присвячена пам'яті найменших українців, які загинули через збройне російське вторгнення в нашу країну та започаткована з ініціативи першої леді Олени Зеленської. Саме 4 червня Генеральна Асамблея ООН запровадила Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії.

Детальніше
«Родина для кожної дитини»: Юрій Погуляйко взяв участь у Національному форумі до Дня захисту дітей

Захід відбувся за участю представників Офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини, Мінсоцполітики України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства освіти і науки України та ЮНІСЕФ, а також 100 прийомних сімей з усієї України.

Детальніше
Військовій частині 1141 Національної гвардії України – 29 років

Сьогодні волинські нацгвардійці приймали вітання з нагоди річниці від дня створення військової частини 1141.

Детальніше
В області відбулося засідання наглядової ради Агенції регіонального розвитку

Сьогодні, 1 червня 2023 року, наглядова рада підбила підсумки діяльності Агенції регіонального розвитку Волині та окреслила плани до кінця поточного року.

Детальніше
Добросусідство і співпраця: Волинь бере участь у зустрічі партнерів із розвитку прикордоння

У польському Перемишлі триває конференція, присвячена 20-ій річниці транскордонної співпраці між Польщею та Україною. Волинську ОДА, за дорученням очільника області Юрія Погуляйка, представив його заступник Олександр Троханенко.

Детальніше
«Україна – це ми!»: в Луцьку відбулося свято дитячої творчості

В обласному театрі імені Тараса Шевченка діти та молодь Волині презентували свої таланти і вміння. Зокрема, це малюнки, в’язані іграшки, вироби з дерева, виступи з танцювальними та вокальними номерами тощо.

Детальніше
«Діти Перемоги малюють Україну майбутнього»: у Луцьку презентували поштовий випуск до Дня дітей

«Укрпошта» офіційно ввела в обіг благодійний поштовий випуск «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього». Марки присвячені дітям, які опинилися в епіцентрі повномасштабної війни, розв’язаної проти нас росією.

Детальніше
Державні послуги до Міжнародного дня захисту дітей — на Гіді

Уже вдруге Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей в умовах повномасштабної війни. У час, коли права маленьких українців жорстоко порушуються, як ніколи важливо робити все можливе, щоб наші діти мали повноцінне безпечне дитинство.

Детальніше
Медзаклади волинської «первинки» можуть отримати сонячні панелі у межах проєкту «Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя»

У межах спільного проєкту з World Bank Ukraine «Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя» (HEAL UKRAINE) розпочинає прийом пропозицій від закладів первинної медичної допомоги (ПМД) щодо встановлення сонячного енергетичного обладнання (сонячні панелі, акумулятор, інвертор, встановлення, розробка ПКД тощо).

Детальніше