Новини Волині

Волинь аграрна: підсумки агропромислового розвитку області за 2023 рік

Незабаром на Волині стартують весняно-польові роботи. Очільник області Юрій Погуляйко провів зустріч із керівником департаменту агропромислового розвитку Волині та своїм профільним заступником Олександром Троханенком щодо підсумків агрогалузі, потужності господарств області та можливих проблемних питань.

На Волині відкрили «Барнахус» – центр підтримки дітей, які постраждали від насильства

В області відкрили центр для дітей, які постраждали від насильства або стали його свідками за моделлю «Барнахус». Це заклад для надання комплексної соціально-психологічної, правової, медичної та інших видів допомоги дітям.

Центр життєстійкості: у п’яти громадах області створять безбар’єрні простори

Ще три територіальні громади області включені до переліку територіальних громад, які братимуть участь в експериментальному проєкті із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості.

Цьогоріч на Волині планують автоматизувати метеорологічні станції

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко зустрівся із начальником управління гідрометеорології Богданом Масовцем та начальником Волинського ЦГМ Ярославом Клямаром.

«І буде весна!»: нова символічна марка Укрпошти вже у продажі у Луцьку

«І буде весна!» - таку назву має новий поштовий випуск, який представив національний поштовий оператор напередодні десятої річниці війни та другої річниці повномасштабного вторгнення, розв’язаного росією проти України.

412 волинянок отримали почесне звання «Мати-героїня»

29 січня 2024 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 33/2024 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

Минулорічну епідемічну ситуацію в області проаналізували під час колегії управління охорони здоров’я ОДА

За підсумками 2023 року загальна інфекційна захворюваність в області (включаючи ГРВІ) зросла на 22%. Про це повідомила під час засідання колегії управління охорони здоров’я ОДА директорка Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Янко, підсумовуючи роботу центру минулого року.

ГО «Зелена альтернатива України» підготувала дайджест щодо захисту ВПО

Громадська організація «Зелена альтернатива України» підготувала «Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб, постраждалих від збройної агресії за період жовтень-грудень 2023 року».

«Ми повинні працювати як єдине ціле», – Юрій Легкодух під час колегії управління охорони здоров’я

Мова йде про лікарів «первинки» та «вторинки». Адже від своєчасного та правильно поставленого діагнозу напряму залежить результат лікування. Про це та роботу медзакладів Волині у минулому році говорили сьогодні під час чергового засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації.