Новини Волині

У Луцьку відбулася координаційна зустріч щодо допомоги внутрішнім переселенцям

Сьогодні, 29 травня, в головній адмінбудівлі краю відбулася координаційна зустріч кластеру з питань захисту, який співкоординує УВКБ ООН разом із БФ «Право на захист».

«Навчальні заклади самостійно обирають формат проведення останнього дзвоника відповідно до безпекових умов», – головна освітянка області

30-31 травня в усіх навчальних закладах області пролунає останній дзвінок.

Як отримати соціальну допомогу для малозабезпечених родин

У 2024 році Уряд розширив коло осіб, які можуть отримати соціальну допомогу для малозабезпечених родин.

Керівництво ОДА та відділення НСПП Волині домовилися про співпрацю

Заступник голови ОДА Олександр Троханенко провів робочу зустріч з керівником відділення Національної служби посередництва та примирення у Волинській області Володимиром Демидюком та заступником начальника управління економічного розвитку, інвестицій, туризму та курортів облдержадміністрації Андрієм Ткачуком.

Черлідерки Луцького ліцею №10 у фіналі шкільних ліг

Неймовірні, талановиті, сяючі – це все про черлідерок Волині. Кожна заслуговує на найвищі нагороди за свої старання та чудові виступи. Однак у фіналі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» Волинь має право представляти лише одна команда з черліденгу.

«Відважні» у центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес у Луцьку з унікальними історіями та мріями: хто вони?

У центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес у Луцьку розпочався візійний жіночий акселератор «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація» спрямований на розвиток та підтримку жінок-підприємиць, надаючи їм можливість реалізувати свої бізнес-ідеї та масштабувати вже наявний бізнес. 

Юнаки Луцького ліцею №28 – чемпіони волинських шкільних ліг з баскетболу

У Луцьку провели обласний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу.

«Єдине вікно» та «Траєкторія» – програми підтримки військових і ветеранів у ЦНАПах області

У центрах надання адміністративних послуг Волині запроваджено 11 «Єдиних вікон» для обслуговування ветеранів/-ок та членів їх сімей. Також для підтримки розвитку бізнесу військових в Україні нещодавно була запущена нова освітньо-грантова програма «Траєкторія».

Волейболістки Луцького ліцею №26 представлятимуть Волинь у фіналі «Пліч-о-пліч»

Увесь обласний етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат проходив під шалені емоції та гучні аплодисменти. Це й не дивно, адже на майданчику зібралися найсильніші команди Волині.