Новини Волині

Подарунки і відзнаки до Дня захисника та захисниць України передали Князівським воїнам

Начальник Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко спільно із очільником обласної ради Григорієм Недопадом організували передачу для бійців 14-ої ОМБР імені князя Романа Великого, які перебувають на передовій лінії фронту.

Детальніше
Минулої доби на Волині розселили 41 внутрішньо-переміщену особу

З початку війни в області прийняли 73 773 внутрішніх переселенців. З них 41 – минулої доби.

Детальніше
Україна цінує людей, рятує людей – це фундаментальні правила для нашої держави – звернення Президента Володимира Зеленського

«Про народи Росії не можна сказати того ж, що й про український народ. Ніхто з тих, кого зараз відправляють на війну після злочинної мобілізації, не зможе пояснити, а навіщо це йому особисто, чому він повинен ризикувати життям. Ми бачимо вже зараз серед загиблих окупантів і тих, хто був забраний просто тиждень чи два тому. Людей не готували до бойових дій, у них немає жодного досвіду, щоб воювати на такій війні. Але російському командуванню просто потрібні якісь люди – будь-які, – щоб поставити їх на місце загиблих. А коли й ці нові загинуть, надішлють іще людей. Так воює Росія. Так вона і програє», - Володимир Зеленський.

Детальніше
Освітянка з Волині стала заслуженим працівником освіти України

30 вересня Президент України своїм Указом № 676/2022 присвоїв почесне звання «Заслужений працівник освіти України» викладачці історії відокремленого структурного підрозділу «Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій» Ніні Патрай.

Детальніше
Минулого тижня понад дві тисячі жителів області одужало від коронавірусної інфекції

За тиждень з 26 вересня по 2 жовтня 2022 року на Волині зареєстровано 2 334 випадки захворювання на COVID-19.

Детальніше
Програма медичних гарантій: на що має право пацієнт

Кожен українець має змогу потрапити до лікаря, незалежно від місця перебування та наявності декларації

Детальніше
Впродовж вихідних в області розселили майже півсотні внутрішніх переселенців

З початку війни на Волині прийняли 73 тис. 732 внутрішньо-переміщені особи. З них за минулі вихідні в область приїхала 51 людина.

Детальніше
Україна була й буде одним із європейських центрів військової та авіаційної промисловості – звернення Президента Володимира Зеленського

«Важливі події відбулись сьогодні у Туреччині – у межах візиту першої леді України, керівника Офісу та інших наших представників. У присутності Олени було спущено на воду перший корвет для нашої держави з тих, що мають бути побудовані турецькою стороною. Корвет «Гетьман Іван Мазепа»… Вважаю дуже символічним, що він отримав саме таке імʼя. Попри століття російської брехливої пропаганди, історична правда й справедливість все одно перемагають. І немає жодної причини, щоб зірвався наш проект будівництва нового флоту для України. Ми реалізуємо всі намічені плани», – звернення Володимира Зеленського наприкінці 221-го дня війни.

Детальніше
Захистимо свій дім – захистимо Україну: з Днем територіальної оборони, Волинь! Детальніше