30 липня 2020, 17:27
останні оновлення: 04 березня 2024

Розпорядження голови від 15 липня 2020 року № 405


ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ

15 липня 2020 року м.Луцьк № 405

Про затвердження Порядку відшкодування
та Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію у Волинській обласній державній адміністрації 

Зареєстровано міжрегіональномув Західному  управлінні Міністерства юстиції (м.Львів)

21 липня 2020 року за № 50/2160

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанов Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», від 15 січня 2020 року № 4 «Про внесення змін до граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», з метою відшкодування фактичних витрат на копіювання і друк документів обсягом понад десять сторінок:

1. Затвердити Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію у Волинській обласній державній адміністрації, що додається.

2. Затвердити Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію у Волинській обласній державній адміністрації, що додається.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 січня 2012 року № 34 «Про затвердження розміру плати за копіювання або друк документів, що надаються в апараті обласної державної адміністрації за запитом на інформацію», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Волинській області 13 лютого 2012 року за № 6/1282.

4. Юридичному управлінню апарату обласної державної адміністрації (Віталій Потапенко) подати це розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів).

5. Управлінню інформаційної політики та цифрової трансформації обласної державної адміністрації (Каріна Мариневич) забезпечити оприлюднення цього розпорядження на вебсайті обласної державної адміністрації та опублікування в засобах масової інформації.

6. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації з дня його опублікування.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату обласної державної адміністрації.

Додаток 1

Додаток 2

Голова Юрій ПОГУЛЯЙКО

Марія Свінцицька 778 154