20210830173858.jpg, фото
30 серпня 2021, 17:35
останні оновлення: 10 лютого 2022

НЕФОРМАТ: інтерв’ю із головою ОДА Юрієм Погуляйком для «InsiderMedia». ВІДЕО

Про призначення на Волинь

«Я завжди казав, що Україна єдина, але чесно кажучи, був трохи здивований, чому саме Волинь і чому саме я. Але зараз, коли вже попрацював у Волинській області, зрозумів, що рішення Президента України було правильне. На Волині мені дуже сподобалося, дуже гарні люди», – зазначив в інтерв’ю для «InsiderMedia». очільник області.

Про реалізацію програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»

«Всі завдання, поставлені Президентом України, були виконані в повному обсязі. І пріоритетне завдання – це «велике будівництво», – зауважив голова ОДА. – Чимало гарних садочків, шкіл та доріг побудовано в рамках програми».

Про необхідність вакцинації населення

Україна стикнулася з великою проблемою. Це COVID-19. В області з усіма завданнями у цьому напрямку також успішно справилися. Але, за словами Юрія Погуляйка, на Волині люди вакцинуються неохоче, хоча саме вакцинація залишається єдиним надійним способом вберегтися від хвороби.

Про незаконну вирубку лісів

Як зазначив голова ОДА, в області створена відповідна робоча група з легалізації роботи лісопильних об’єктів та ліквідації нелегального обігу деревини. Нещодавно було заслухано звіт про діяльність у цьому напрямку, однак, роботою очільник області незадоволений. Зокрема, у Камінь-Каширському районі треба попрацювати над вирішенням цього питання, там працюють близько 40 незаконних пилорам, які необхідно перевірити і перевести їх діяльність у законне русло. Для цього, на переконання Юрія Погуляйка, необхідна спільна відповідальна робота влади, поліції та працівників лісового господарства області.

Про улюблені місця на Волині

На думку голови облдержадміністрації, на Волині, і зокрема, у Луцьку, є чимало гарних місць. Це і Замок Любарта, і Щацькі озера, Біле озеро (одне з улюблених). За словами очільника області, окрім того, що Шацьке поозер’я радує своєю природою, там поступово модернізується інфраструктура. Зокрема, йдеться про реалізація інфраструктурного проекту каналізування населених пунктів навколо озера Світязь, який фінансують у рамках програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна».

Розповів Юрій Погуляйко й про встановлення найбільшого на Волині Державного Прапора України та облаштування території навколо нього. Це ще одна хороша локація у Луцьку, яка, на думку очільника області,  може стати однією з улюблених. Спільно з Луцькою міською радою планується  дооблаштовувати цю територію, зокрема, встановити лавочки, покласти бруківку тощо.