20210614111618.jpg, фото
10 червня 2021, 17:11
останні оновлення: 10 лютого 2022

9 червня в області стартувала літня оздоровча кампанія для дітей

Впродовж літнього періоду цього року у чотирьох таборах Волині планують оздоровити 15 тисяч дітей. Про це повідомила заступниця директора департаменту соціального захисту населення ОДА Оксана Гобод у коментарі телеканалу «Суспільне Волинь» 31 травня 2021 року.

«У зв’язку із ситуацією із коронавірусною інфекцією, наразі ми плануємо забезпечити лише 10% дітей області оздоровленням, це понад 15 тисяч діток, – зазначила Оксана Гобод. – Також уже затверджений перелік з чотирьох таборів, які надаватимуть послуги із оздоровлення та відпочинку на Волині. Це «Супутник», «Ровесник», «Світязь» і «Прикордонник»».

Нагадаємо, що у 2020 році із введенням карантину, спричиненого епідемією COVID-19, дитячі оздоровчі заклади області не працювали. У поточному році перебування у таборах буде із дотриманням вимог зазначених в офіційних документах, які регламентують їхню роботу.

На Волині від 9 червня уже стартувала робота дитячих таборів. Відпочинкові зміни тривають 14 днів, а оздоровчі – 21 день. Обов’язковою умовою зарахування до табору є наявність у дитини медичної довідки зразка №079.

Відтак, аби забезпечити безпечний відпочинок та оздоровлення у таборах в умовах пандемії, працівники та діти, у період їхнього терміну перебування, із території таких центрів не виходитимуть, а батьки не заходитимуть.

Окрім того, кожному відпочиваючому вимірюватимуть температуру три рази на добу. У разі підвищення температури тіла, дитину ізолюють в окреме приміщення до прибуття швидкої медичної допомоги.

За інформацією коментаря заступниці директора департаменту соціального захисту населення ОДА Оксани Гобод телеканалу «Суспільне Волинь»