18 лютого 2020, 16:52
останні оновлення: 16 травня 2024

Проект Розпорядження «Про затвердження розміру плати за копіювання або друк документів, що надаються в апараті обласної державної адміністрації за запитом на інформацію»

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ

       лютого 2020 року                          м.Луцьк                                           №

Про затвердження розміру плати за копіювання або друк документів,
що надаються в апараті обласної державної адміністрації за запитом на інформацію

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 15 січня   2020 року № 4):

  1. Затвердити розмір плати за копіювання або друк документів, що надаються в апараті обласної державної адміністрації за запитом на інформацію, у разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок (додається).
  2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 січня 2012 року № 34 «Про затвердження розміру плати за копіювання або друк документів, що надаються в апараті обласної державної адміністрації за запитом на інформацію», зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Волинській області 13 лютого 2012 року за № 6/1282.
  3. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату обласної державної адміністрації (Марія Свінцицька) забезпечити організацію прийому платежів від запитувачів інформації.
  4. Юридичному управлінню апарату обласної державної адміністрації (Віталій Потапенко) подати це розпорядження на державну реєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів).
  5. Відділу інформаційної політики обласної державної адміністрації (Каріна Мариневич) опублікувати це розпорядження в засобах масової інформації.
  6. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації з дня його опублікування.
  7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                   Юрій ПОГУЛЯЙКО

Марія Свінцицька 778 154