15 вересня 2021, 14:50
останні оновлення: 16 травня 2024

Розпорядження голови від 14 вересня 2021 року № 561 «Про зупинення дії ліцензій з виробництва та постачання теплової енергії ВУЖКГ смт Торчин»

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

14 вересня 2021 року                        м. Луцьк                                                № 561

Про зупинення дії ліцензій з виробництва та постачання

теплової енергії ВУЖКГ смт Торчин

Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, постанов Кабінету Міністрів України» (зі змінами та доповненнями), ураховуючи заяви ліцензіата про тимчасове зупинення дії ліцензій:

  1. У зв’язку з передачею будівель котелень з балансу ВУЖКГ смт Торчин на баланс Торчинської селищної ради та припиненням господарської діяльності з виробництва та постачання теплової енергії виробничим управлінням житлово-комунального господарства смт Торчин за заявою ліцензіата зупинити повністю на один рік дію ліцензій від 23 січня 2019 року № 24 на право провадження господарської діяльності з виробництва та постачання теплової енергії, виданих виробничому управлінню житлово-комунального господарства смт Торчин (код ЄДРПОУ 03339182, місцезнаходження: 45612, область Волинська, район Луцький, смт Торчин, вул. Незалежності, буд. 49), з:
  • виробництва теплової енергії;
  • постачання теплової енергії.
  1. Управлінню інформаційної та внутрішньої політики обласної державної адміністрації (Каріна Мариневич) забезпечити оприлюднення розпорядження на офіційному вебсайті обласної державної адміністрації на наступний день після підписання.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Мовенка.

Голова                                                                                      Юрій ПОГУЛЯЙКО

Галина Мисковець 778 218