«Треба мати конкретні ідеї, проєкти та стратегії, аби стати конкурентноспроможними у наданні реабілітації», – Іван Рудницький
Сьогодні начальник ОВА Іван Рудницький зустрівся із керівниками військових госпіталів в області, аби обговорити концепцію та стратегію розвитку медзакладів. Зокрема, розмова стосувалася потужностей, як їх збільшити й покращити, та що необхідно зробити для подальшого розвитку.
«В Україні триває розбудова сучасної системи реабілітації. Адже з кожним днем стає все більше тих, хто потребуватиме такої допомоги ще багато років. Тож і на Волині працюємо над тим, аби ці послуги стали максимально якісні та доступні населенню, – зазначив очільник області. – Вважаю, що вже сьогодні треба мати конкретні ідеї, проєкти та стратегії, аби мати можливість стати конкурентноспроможними у наданні реабілітації».
Тож за підсумками зустрічей присутні домовились, що наразі працюватимуть над розробкою проєктно-кошторисної документації для покращення потужностей закладів.