«Ваша робота – це фундамент соціальної стабільності нашого регіону», – Роман Романюк взяв участь у колегії при начальнику обласного ГУ Пенсійного фонду України
10 лютого відбулося засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області.
Участь у заході взяли т.в.о. начальника Волинської обласної військової адміністрації Роман Романюк, директорка Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Гобод та голова Ради ВПО при Волинській ОДА Ірина Пилипенко.
Під час колегії начальниця обласного ГУ Пенсійного фонду України Леся Неклеса прозвітувала про результати роботи управління за 2025 рік. За її словами, упродовж року до Головного управління звернулося 366 тисяч осіб, яким було надано понад 541 тисячу послуг.
З усіх джерел фінансування у 2025 році до бюджету надійшло 22 мільярди 800 мільйонів гривень. Порівняно з 2024 роком загальні доходи зросли на 16%. Як зазначила Леся Неклеса, одним із ключових викликів минулого року стало передання з 1 липня функцій щодо призначення та виплати близько 40 видів державних соціальних допомог, компенсацій та соціальних стипендій. Попри це, фахівці Пенсійного фонду забезпечили своєчасні виплати майже 74 тисячам одержувачів державних соціальних допомог.
Під час заходу також обговорили результати роботи щодо пенсійних виплат та виплат по тимчасовій непрацездатності, надання житлових субсидій та пільг, виконання доходної та видаткової частин бюджету, обслуговування громадян у сервісних центрах, проведення внутрішніх аудитів і контрольних заходів, а також оцифрування трудових книжок. Усі ці напрями стали важливою частиною системної роботи Пенсійного фонду упродовж року.
Т.в.о. очільника області Роман Романюк подякував колективу управління за професійну та відповідальну роботу.
«Ви розвиваєте сучасні сервіси, створюєте простори, у яких сьогодні комфортно і працювати, і отримувати послуги. Це гідні умови як для ваших працівників, так і для відвідувачів. Щиро дякую вам, насамперед, за професійність і за людяність. Особливу вдячність висловлюю за ефективну роботу з ветеранами, членами їхніх сімей, діючими військовослужбовцями, внутрішньо переміщеними особами та людьми, які опинилися у складних життєвих обставинах. Ваша робота – це фундамент соціальної стабільності нашого регіону», – наголосив Роман Романюк.
Окремо під час засідання розглянули стан та умови обслуговування громадян у сервісних центрах, виконання планових показників із надходження коштів на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, погашення заборгованості за минулий рік та основні завдання на поточний рік.
Підсумовуючи, т.в.о. начальника Волинської ОВА висловив упевненість у подальшій ефективній співпраці.
«Переконаний, що у 2026 році спільно нам вдасться забезпечити кожного, хто звертатиметься до вас, підтримкою і допомогою на належному рівні – своєчасно та без жодних затримок», – зазначає Роман Романюк.
Попередня