Новини Волині

Сказ: найпоширеніші міфи та реальність

Cказ – це небезпечна інфекційна хвороба тварин та людей і самим дієвим інструментом боротьби із сказом є вакцинування.

Ківерцівське лісництво назвали найкращим в Україні

Конкурс організувала громадська організація «Товариство лісівників України». Він відбувається щороку і містить чимало критеріїв та вимог. Враховуються всі показники роботи – від виконання основних господарських завдань до естетичного оформлення приміщень та роботи з громадськістю.

«Час не лікує»: у Луцьку вшанували пам’ять Героїв, полеглих у російсько-українській війні

17 вересня в обласному центрі Волині відбулась всеукраїнська громадська акція, присвячена підтримці родин загиблих захисників України. Рідні та друзі полеглих волинян з усієї області прибули, аби вклонитись пам’яті Героїв.

За тиждень на Волинь прибуло майже 130 переселенців

Впродовж минулого тижня, з 11 по 18 серпня 2023 року, до нашої області приїхали 127 внутрішньо переміщених осіб.

Хто садить дерево - той садить надію

Вітання начальника ОВА Юрія Погуляйка з Днем працівника лісу!

17 вересня – надзвичайна нагода привітати рятувальників

Вітання начальника ОВА Юрія Погуляйка з Днем рятувальника

ДАРТ розширило карту туристичних магнітів: до списку увійшли шість об'єктів Волині

Загалом у переліку «Туристичних магнітів» — 170 місць з усіх 25 регіонів України, зокрема й Криму, повідомляє Державне агентство розвитку туризму України. 

Волинських рятувальників привітали з професійним святом

Напередодні Дня рятівника, який щорічно відзначається в Україні 17 вересня, начальник ОВА Юрій Погуляйко привітав з професійним святом працівників та працівниць головного управління ДСНС України у Волинській області.

Юна волинянка Анастасія Голубова – «Герой – рятувальник року»

Сьогодні у Києві за участі Президента України Володимира Зеленського відбулось відзначення лауреатів Всеукраїнської акції «Герой – рятувальник року».