Новини Волині
Ці слова відомий історик, публіцист, політичний і громадський діяч, теоретик українського монархізму В'ячеслав Липинський написав у своїй праці «Листи до братів-хліборобів» у 20-их роках минулого століття, однак актуальними вони залишаються й досі.
17 квітня 2022, 11:28
У Луцьку 16 квітня 2022 року відбувся міжнародний онлайн-марафон із висадження дерев на честь захисників та захисниць України. Захід пройшов в рамках глобальної екоініціативи «Greening of the Planet».
17 квітня 2022, 11:06Вітання голови ОДА Юрія Погуляйка з Великоднем за західним обрядом
17 квітня 2022, 08:00
З початку воєнних дій до Рожищенської громади почали прибувати мешканці з регіонів, де велись активні бойові дії. Аби допомогти людям, які тікали від жахів війни, трудовий колектив місцевого ліцею взяв на себе приготування їжі для переселенців.
16 квітня 2022, 18:44
Сьогодні, 16 квітня 2022 року, на одному із гуманітарних хабів Волинської обласної військової адміністрації волонтери відвантажували гуманітарну допомогу для Сумської області.
16 квітня 2022, 17:40
Волинь продовжує приймати і підтримувати переселенців з інших областей. Сьогодні начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко особисто відвідав прихисток для внутрішньо переміщених осіб при одному із навчальних закладів Луцька.
16 квітня 2022, 17:30
За останню добу в області розселили понад 800 вимушених переселенців
16 квітня 2022, 11:34
«Завдання номер один – прискорення миру. Наші Збройні Сили виконують його блискуче. Вони зупиняють атаки окупантів. Вони реалізовують контрнаступи. Свою активність мають продовжувати наші дипломати за всіма можливими лініями, на всіх можливих рівнях. Як офіційних, так і неофіційних». Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 51-го дня війни.
16 квітня 2022, 00:16