Новини Волині

Реалізація об’єктів «Великого будівництва» покращить навчальні умови для багатьох школярів Волині, - Юрій Погуляйко

5400 школярів Волині навчаються в оновлених умовах, адже в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» минулоріч в області збудовано, або реконструйовано навчальні заклади населених пунктів: Гірки, Маневичі, Луків, Вербка, Турійськ та Горохів.

На Волині активно триває відновлення дороги до туристичного «магніту» Волині – озера Світязь. ВІДЕО

Навколо озера Світязь тривають ремонтні роботи автомобільних шляхів. Так, до Шацького поозер’я можна буде доїхати із будь-якого боку завдяки масштабній відбудові доріг, що відбувається у рамках програми «Велике будівництво».

Оновлений шлях між населеними пунктами Шацьк та Любохини Ковельського району. ВІДЕО

«Замість розбитої дороги зі зношеної бруківки та зруйнованого білощебеневого покриття – три шари нового, якісного дорожнього одягу», – голова ОДА Юрій Погуляйко про відновлений автомобільний шлях між населеними пунктами Шацьк та Любохини Ковельського району.

Волинська область на 5 місці за кількістю здійснених щеплень за добу в Україні

За оперативними даними, упродовж 11 вересня 2021 року, 8323 жителі області отримали щеплення від COVID-19. За темпами вакцинації цей показник займає п’яте місце серед усіх областей в державі.

Волинь: оперативна інформація на 12 листопада 2021 року

За минулу добу на Волині зареєстровано 719 випадків захворювання на COVID-19

Спортшколи та торговий центр: у Луцьку перевірили ще чотири об’єкти

Робочі групи з моніторингу дотримання на території обласного центру карантинних вимог відвідали сьогодні, 11 листопада, ще чотири установи, аби переконатися, чи усі працівники та відвідувачі мають «зелені» COVID-сертифікати. 

Волинь привітала польську спільноту з Днем незалежності Республіки Польща

За участю Генерального Консула Республіки Польща в Луцьку Славоміра Місяка сьогодні, 11 листопада, відбувся концерт фортепіанної музики з нагоди Національного Свята Незалежності Республіки Польща. В урочистостях, що пройшли у Волинському обласному театрі ляльок, за дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка участь взяв його заступник Ігор Чуліпа. Також польську спільноту з державним святом привітали заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт та заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк. 

Посилення охорони українсько-білоруського кордону – робота на випередження для забезпечення його цілісності і непорушності, - сказав Міністр внутрішніх справ України на Волині

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський сьогодні, 11 листопада 2021 року, із робочим візитом перебував у Волинській області. Так, посадовець перевірив стан охорони державного кордону з Республікою Білорусь, провів ряд нарад і поспілкувався із місцевими мешканцями про мету свого візиту. Супроводжував Міністра внутрішніх справ України голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Міжнародний пункт пропуску «Ягодин» отримав хороші перспективи модернізації

Ініціатива голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка щодо розширення та модернізації міжнародного пропуску «Ягодин» отримала підтримку Міністерства інфраструктури України, – 9 листопада 2021 року на Волині з робочим візитом перебував Мустафа Найєм, заступник міністра інфраструктури України.