Новини Волині

Це історії захищених. Це люди різних професій, різного віку та інтересів. Але усі вони цінують своє життя.

Ці люди вирішили вакцинуватися від COVID-19, щоб мати змогу бачитися з близькими, допомагати іншим, щоб не боятися користуватися громадським транспортом і, звичайно, щоб захиститися від важкої хвороби та її невтішних наслідків.

Завдяки волонтерському руху і небайдужості людей країна змогла вистояти у найтяжчі перші роки війни

В головній адмінбудівлі краю подякували волонтерам за їхню активну громадянську позицію та значиму підтримку української армії. Жінок-волонтерів Оксану Демчинську та Світлану Прохватило привітали перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко, начальник відділення цивільно-військового співробітництва управління ОК «Захід» Андрій Рисюк та прес-офіцер Волинського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Анатолій Маринюк.

Забезпечення населення області якісною та безпечною питною водою обговорили на засіданні ТЕБ та НС

Сьогодні, 27 серпня 2021 року, члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника голови Сергія Мовенка проаналізували стан забезпечення населення області якісною та безпечною для здоров’я людини водою та дотримання відповідних санітарних вимог підприємствами питного водопостачання.

Наші зустрічі для того, аби зрозуміти, де потрібна допомога Волинській області у цифровізації освіти, – заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький на Волині

26 та 27 серпня 2021 року заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький та заступниця голови облдержадміністрації Вікторія Левчук відвідали Військовий ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, Волинський національний університет імені Лесі Українки та Луцький національний технічний університет.

Засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС: безперебійний опалювальний сезон в пріоритеті

Ряд заходів щодо забезпечення в області готовності до надзвичайних ситуацій, пов'язаних із черговим опалювальним сезоном 2021/2022 року затвердили на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС сьогодні, 27 серпня 2021 року, під керівництвом першого заступника голови ОДА Сергія Мовенка.

У медицині головним є пацієнт, який має отримувати якісну медичну допомогу

У цьому переконані експерти управління охорони здоров’я облдержадміністрації, які обговорили сьогодні, 27 серпня, план розвитку госпітального округу Волині на найближчі кілька років. Засідання відбулася за участю заступниці голови облдержадміністрації Людмили Тимощук, начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Романа Рудокваса та координатора Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» в області Ігоря Ващенюка.

Брифінг заступника Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артура Селецького за підсумками робочої поїздки на Волинь. (ВІДЕО)

Брифінг заступника Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артура Селецького за підсумками робочої поїздки на Волинь. Спікери: - заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький - заступниця голови ОДА Вікторія Левчук

Освітяни всього світу вакцинуються, щоби розпочати новий навчальний рік безпечно

В Італії та США близько 90% працівників сфери освіти отримали щеплення від COVID-19, у Польщі та Франції таких педагогів понад 80%, а у Греції – майже 75%. Вакцинація освітян у будь-якій країні є основною передумовою для повернення до недистанційного навчання та живого спілкування.

Волинь: оперативна інформація на 27 серпня

За минулу добу на Волині зареєстровано 26 випадків захворювання на COVID-19