Новини Волині

Один з кращих спортсменів Волині отримав ключі від нової квартири

Спільними зусиллями і коштами обласної та міської влади придбано житло (однокімнатна квартира) для Данила Даниленка, спортсмена легкоатлета з Волині. Ордер та ключі від помешкання сьогодні, 17 лютого 2021 року, вручили голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, голова обласної ради Григорій Недопад та Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Всеукраїнський Форум «Україна 30. Платіжка». День 3

Українські посадовці та міжнародні експерти обговорять тарифи на комунальні послуги, причини та передумови зростання цін, вдосконалення ринку, а також — вплив тимчасової окупації Донецької та Луганської областей та Криму на вартість тарифів.

Ситуація на енергетичному ринку держави: основні меседжі Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Платіжка». День 2

Другий день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Платіжка» відкрив тимчасово виконуючий обов’язки Міністра енергетики України Юрій Вітренко. Разом з ним у дискусії брали участь виконавчий директор компанії ДТЕК Дмитро Сахарук, член групи Європейської комісії з підтримки України Торстен Веллерт, народний депутат України, голова підкомітету Верховної Ради з питань енергозбереження та енергоефективності Сергій Нагорняк, радник віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Олексій Рябчин та виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній Артем Петренко.

Коронавірус. Волинь: оперативна інформація на 17 лютого 2021 р.

За минулу добу на Волині зареєстровано 117 випадків захворювання на COVID-19

У селі Тойкут Ковельського району постала нова амбулаторія

Інфраструктура села Тойкут на Ковельщині покращилась завдяки новозбудованій амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Багатодітні мами із Ковельщини отримали державні відзнаки

Сьогодні, 16 лютого 2021 року, державні відзнаки, присвоєні Президентом України, вручив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко багатодітним мамам під час робочої поїздки на Ковельщину. Урочиста подія відбулася за участі Ковельського міського голови Ігоря Чайки.

Незабаром у Ковелі запрацює ще одна амбулаторія

На Волині завершені будівельні роботи на усіх об’єктах в рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». На одному з таких об’єктів у місті Ковелі побував сьогодні, 16 лютого 2021 року, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Коронавірус. Волинь: оперативна інформація на 16 лютого 2021 р.

За минулу добу на Волині зареєстровано 95 випадків захворювання на COVID-19

Всеукраїнський Форум «Україна 30. Платіжка». День 2

Українські посадовці та міжнародні експерти обговорять тарифи на комунальні послуги, причини та передумови зростання цін, вдосконалення ринку, а також — вплив тимчасової окупації Донецької та Луганської областей та Криму на вартість тарифів.