07 липня 2020, 15:40
останні оновлення: 13 лютого 2024

До уваги державних службовців

З метою підвищення своєї професійної компетенції державні службовці області запрошуються на навчання до Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та до Національного університету «Одеська юридична академія».

Зокрема, Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ запрошує державних службовців здобути професійну освіту за магістерською програмою за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (за вечірньою або заочною формами). До слова, це перший та єдиний на Західній Україні заклад вищої освіти, який здійснює підвищення кваліфікації держслужбовців, посадових осіб місцевого самоврядування, керівників та працівників державних установ, підприємств та організацій.

Для вступу до Інституту необхідно подати електронну заяву на сайті вузу, де також можна обрати бажану дату проходження вступних випробувань.  Вступні випробування (у формі комп’ютерного тестування та співбесіди) будуть проводитися згідно з графіком з 2 до 31 липня 2020 року.

Умови вступу у Львівський регіональний інститут державного управління

Національний університет «Одеська юридична академія» оголошує прийом на навчання за освітньою програмо підготовки магістрів за спеціальностями «Публічне управління та адміністрування» та «Право».

Прийом документів здійснюється з 30 червня по 23 липня 2020 року. Вступні випробування  (у формі письмових іспитів та співбесіди)  відбудуться у період з 25 по 31 липня 2020 року.

Умови вступу до Національного університету «Одеська юридична академія» 

Також повідомляємо, що постановою КМУ від 25 червня 2020 року №532 внесені зміни до Положення про прийом слухачів до Національної академії державного управління при Президентові України. Детальніше зі змінами можна ознайомитися у документі

Управління персоналом облдержадміністрації