20210310084504.jpg, фото
10 березня 2021 року
останні оновлення: 08 червня 2021 року

Книги від «Braille Studio» – Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки

Кожна нова книга, що виходить з друку у «Braille Studio», завдяки Віталію Ткачуку потрапляє до Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки. Пан Віталій – голова Волинського осередку Всеукраїнської громадської організації людей із інвалідністю по зору «Генерація успішної дії», і наша співпраця з ним продовжується з 2016 року – з часу створення студії друку рельєфно-крапковим шрифтом Брайля у Луцьку, яка в певній мірі вирішила проблему видання книжок для незрячих у місті. Переважна більшість переданих книг – книги для дітей, і це зрозуміло: незрячі діти повинні мати можливість пізнавати світ, розвиватися, здобувати освіту і почуватися на рівних у соціумі. Нова книга, подарована Віталієм Ткачуком, також призначена дітям – «Незвичайні пригоди в країні математики» Ольги Тютюннікової. Ця книга – спроба формування у дітей старшого та молодшого шкільного віку образів-уявлень про брайлівські математичні знаки і цифри. У кінці видання – таблиця цифр та математичних знаків та зразки прикладів шифром Брайля, Книга буде в нагоді і для інклюзивного навчання, оскільки видрукувана двома шрифтами: Брайлем – для незрячих та традиційним – для широкого загалу.

Подароване видання поповнить фонд книг, видрукуваних шрифтом Брайля, яких налічується у бібліотеці вже понад 100 примірників. За більшість надходжень завдячуємо «Braille Studio» і, зокрема, Віталію Ткачуку.

 

Познайомитися з переліком книг шрифтом Брайля можна за посиланням в електронному каталозі: https://cutt.ly/gh1mSZQ та на

віртуальній виставці «Торкаючись читаю»: http://ounb.lutsk.ua/vustavku/1216-torkayuchis-chitayu.html