11 грудня 2020 року
останні оновлення: 11 грудня 2020 року

Конкурс про спільні проєкти ГО та органів виконавчої влади

Шановні представники органів виконавчої влади!

Міністерством культури та інформаційної політики спільно з проектом «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права, розпочато інформаційну кампанію «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці» (інформація про кампанію на сайті МКІП – https://mkip.gov.ua/news/4659.html?fbclid=IwAR0glagwpxPBruB0-sFV7gtnJvOerTrSUIKQAdkXWvlokUjzE3vEdAKrqXk).

У рамках кампанії відбудеться конкурс спільних проектів організацій громадянського суспільства та органів виконавчої влади, реалізованих у період з 2016 до 2020 року. Подати заявку на участь у конкурсі можуть як інститути громадянського суспільства, так і органи виконавчої влади.

Якщо ви маєте власні історії успіху щодо співпраці з інститутами громадянського суспільства у рамках спільних проектів пропонуємо вам взяти участь у конкурсі.

Анкети для подання успішних історій співпраці на конкурс приймаються з 26 листопада до 14 грудня 2020 року включно (посилання на анкету – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScGqIcJXvbtGdAsIc0-svc_BGICuDeuFJk0vYDfXLGbGv_CWg/viewform

Протягом 15-20 грудня 2020 року команда організаторів визначить кращі історії про спільні проекти (практики співпраці), які будуть висвітлені у спеціальному буклеті, розміщеному на інформаційних ресурсах партнерів кампанії.

Пропонуємо скористатися шансом стати прикладом налагодження партнерської взаємодії органів влади та громадськості і бажаємо успіхів!

За інформацією департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України