05 лютого 2019 року
останні оновлення: 06 лютого 2019 року

На Волині завершується опитування ОТГ щодо залучення інвестицій

Реформа децентралізації триває, а тому дуже важливо розуміти, як розвивати далі, знати сучасний стан справ в об’єднаних територіальних громадах та бачити, які інвестиції можна залучити в ОТГ. Тому протягом грудня 2018 року - січня 2019 року у рамках Програми «U-LEAD з Європою» в регіонах України тривало анкетування об’єднаних територіальних громадах щодо залучення державних інвестицій для місцевого економічного розвитку.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Разом із представниками Київського міжнародного інституту соціології Програма «U-LEAD з Європою» розробила анкету, що включала в себе шість значних розділів, серед яких – інформація про соціально-економічний профіль громади, стан її інфраструктури, перспективні напрямки розвитку, які для себе визначає громада тощо. Результатом роботи має створення цілісної картини виклик та перспектив розвитку 665 ОТГ України, серед яких і 40 громад Волинської області.

Радники Волинського ЦРМС спільно із інтерв’юерами КМІСу працювали у всіх цих ОТГ над верифікацією даних від об’єднаних територіальних громад. Додамо, що спочатку фахівці ОТГ заповнили онлайн-анкети з питань соціально-економічного розвитку громад та залучень інвестицій, а згодом відбулося обговорення результатів з представниками Волинського ЦРМС та інтерв’юерів КМІСу.

Очікується, що черговим етапом стане визначення перспективних напрямків державних інвестицій в ОТГ.