Національний тиждень читання у Волинській обласній бібліотеці для дітей
Волинська обласна бібліотека для дітей долучилася до другого Національного тижня читання від Українського інституту книги, який проходить з 12 по 19 грудня 2022 року. В рамках тижня на сторінці бібліотеки в соціальній мережі Фейсбук висвітлюється інформація про популярні книги в різних жанрах художньої та нехудожньої літератури, проводяться заходи з популяризації української книги та читання.
Цьогорічний Національний тиждень читання проходить під хештегами: #тижденьчитання , #ЗачитанеДоДірок, #КнигаНаВійні.
Творча зустріч учнів 3-В класу Луцького ліцею №14 імені Василя Сухомлинського з відомою українською письменницею Надією Гуменюк проведено під назвою: "А наймиліша на землі країна - Україна", яка багато розповідала дітям про власні книги, відповідала на безліч запитань. Роман «Роденія, або Подорож за веселку» Надії Гуменюк представлений у #КнигаНаВійні, а збірка поезій "У ангела під крилом", в якій вміщені вірші про рідну землю, родину, традиції і найважливіші для кожного українця свята – у #ЗачитанеДоДірок. Діти із захопленням слухали поезію Надії Павлівни, розповідали про свій родовід, із задоволенням взяли участь у патріотичній акції "У ангела під крилом наша Україна" та прикрасили мапу Батьківщини жовто-блакитними ангелами. А ще було багато поетичних читань, патріотичних пісень, теплого спілкування та автограф-сесія.
Напередодні різдвяних свят, коли діти і дорослі чекають дива проведено літературні посиденьки "Тепле читання в холодну пору" для малечі старшої групи "Грайлик" у Кімнаті Казок ЗДО №5 "Пізнайко". Хлопчики та дівчатка з великим задоволенням слухали чудові казки "Золотий павучок" та "Різдвяна рукавичка" Івана Малковича, «Пан Сирник і різдвяний пампушок» Світлани Лінинської, які сміливо можна віднести до #ЗачитанеДоДірок,
Національний тиждень читання — це щорічна акція, яку Український інститут книги проводить з метою привернути увагу до українських книжок, наявних у бібліотечних фондах України, популяризувати читання як життєву практику серед українців та посприяти розвитку популярної літератури українською мовою.