03 січня 2024, 11:04
останні оновлення: 03 січня 2024

Оголошення про створення Регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я

Регіональну координаційну раду з питань громадського здоров’я при Волинській ОВА створюють з метою сприяння координації виконання програм та проведення заходів у сфері громадського здоров’я на обласному  рівні, визначення стратегічних напрямків розвитку регіональної системи громадського здоров’я.

До її складу можуть входити представники обласної військової адміністрації, її структурного підрозділу з питань охорони здоров’я, органів місцевого самоврядування, центру контролю та профілактики хвороб, інформаційно-аналітичного центру медичної статистики , громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері громадського здоров’я.

Кожна установа, організація, громадське об’єднання можуть делегувати не більше одного представника.

Пропозиції щодо кандидатур для включення до складу Регіональної координаційної ради потрібно подати до 04 січня 2024 року на електронну пошту uoz@uoz.voladm.gov.ua.

Регіональну координаційну раду з питань громадського здоров’я при ОВА створюють відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2023 року №1284 «Про затвердження Порядку утворення та діяльності регіональних координаційних рад з питань громадського здоров’я».