07 серпня 2019, 14:24
останні оновлення: 07 жовтня 2024

Оголошено конкурсний відбір підприємниць Волинської області для участі у освітньому курсі “Мій бізнес: зміни, орієнтованість на рішення, нові бізнес-моделі”

Освітній курс було створено з урахуванням нагальних потреб та міжнародної практики планування бізнес-моделей.

Цільова аудиторія – власниці та співвласниці, офіційно зареєстровані як суб’єкти підприєницької діяльності та діють 2 роки та більше, а також планують експортувати

Мета освітнього курсу «Мій бізнес: зміни, орієнтованість на рішення, нові бізнес-моделі” – розвиток навичок інноваційного підприємництва з урахуванням світових тенеденцій, Цілей сталого розвитку ООН та розвитку Волинської області.

Планування освітнього курсу відбувається в рамках діалогу між владою, бізнесом та громадським сектором за підтримки Волинської обласної державної адміністрації.

Ініціатор проведення у Волинській області цього освітного курсу – Волинське обласне жіноче товариство “Перспектива жінки”. Ця громадська організація діє з 2000 року, її керівниця - Тетяна Пилипович, співвласниця ТОВ “Дари Волині”.

Конкурс триває до 11 серпня 2019 року. Для участі у конкурсному відборі потрібно заповнити анкету онлайн та виконати кілька завдань.

Інформаційна підтримка – портал “Громадський Простір”, www.womo.ua.

Цільова аудиторія семінару: Власниці бізнесу та керівниці компаній Волинської області.

Місце проведення: Луцьк.

Період проведення освітнього курсу “Мій бізнес: зміни, орієнтованість на рішення, нові бізнес-моделі”: серпень 2019 року.

У відповідності до світових трендів одночасно треба розвивати особистісні та професійні компетенції ведення бізнесу. Тому програма освітнього курсу складається з кількох етапів:

Етап 1. Самостійне виконання завдань:

  • Підготовка виступу про власний бізнес (1 хвилина).
  • Вивчення Цілей сталого розвитку Волині
  • Проходження тесту готовності до експорту

Етап 2. Стратегічний нетворкінг 20.08.2019. з метою розвитку довірчих і довгострокових відносин з людьми і взаємодопомоги (практикум за участі модератора процесу нетворкінгу).
Під час стратегічного нетворкінгу учасниці:

  1. познайомляться з програмою трансформаційнго курсу та учасницями,
  2. представлять себе та свій бізнес за рекомендованою організаторами структурою (виступ протягом 1 хвилини),
  3. продемонструють свою продукції на виставці,
  4. попрактикують навички створення бізнес-альянсів (практична вправа в группах).

Етап 3. Тренінг “Мій бізнес: зміни, орієнтованість на рішення, нові бізнес-моделі”
Прибуття учасників: 08:30 – 9:00.
Програма тренінгу 21.08.2019. 9:00 – 19:00 передбачає 4 модулі:

  1. Готовність до змін: світ, бізнес, навички. Розвиток з урахуванням Цілей сталого розвитку ООН та стратегії розвитку області.
  2. Рішення-орієнтований підхід.
  3. Знайомство з інструментом “Бізнес-модель”.
  4. Інформаційні ресурси щодо розвитку бізнесу та експорту.

Тренінг проводять:

Аліна Севастюк, консультантка із розвитку бізнесу, тренерка, менторка, підприємниця (Artsxtech). Має професійний досвід роботи з 1991 року, зокрема у Міністерстві зовнішньоекономічних зв’язків України, Coca Cola, Team Training International, Avon, KPMG, UkraineInvest, Офісі з просування експорту. Аліна Севастюк є активною громадянкою: членкиня правління “Українського жіночого фонду”, співзасновниця національної програми про здоров’я серця та судин Hearts.in.ua, віце-президент Всеукраїнсьої ліги із зв’язків з громадськістю, заступниця директорки Інституту вивчення сучасного Китаю Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Має досвід проектної роботи у сфери сталого розвитку, зокрема як експертка в проекті ОБСЄ “Зелений пакет”.

Вікторія Спащенко – тренерка, коучиня, експертка з між-культурних відносин та рішення-орієнтованого підходу, авторка практичного посібника “Як вирішувати проблеми, не обговорюючи їх.”
працювала у сфері міжнародної торгівлі, державної та комерційної освіти, громадського харчування, міжнародного розвитку, юридичних послуг, хімічної промисловості. Має понад 20 років досвіду роботи в бізнесі, неурядовій організаціі та Міністерстві з питань міжнародного розвитку Великобританії на різних посадах, в тому числі PR- менеджера та PR-директора, директора з розвитку, менеджера з виконання проектів, директора з питань міжнародних зв’язків та директора з питань сталого розвитку. Членкиня SolWorld , SIETAR Europe.

Етап. 4. Самостійна робота. Менторська сесія за підсумками освітнього курсу за узгодженим з тренеркою графіком (одна сесія протягом 1 години або 2 сесії протягом 30 хвилин).

ПОДАННЯ ЗАЯВКИ НА КОНКУРСНИЙ ВІДБІР:

Строк подання заявки – 11 серпня 2019 року до 18:00.

Заповніть цю реєстраційну форму онлайн (інформацію про себе та бізнес). Наприкінці у реєстраційній формі напишіть у спеціально відведеному полі Ваші запитання організаторам та тренерам щодо змісту та організації цього курсу.

Пройдіть тест готовності до експорту та надішліть результати за email alina.sevastyuk@gmail.com.

За результатами конкурсного відбору лише учасницям, який відібрано для участі, буде надіслано підтвердження участі та завдання для самостійного виконання до стратегічного нетворкінгу та освітного тренінгу, зокрема завдання пройти тест готовності до експорту а надішліть результати за email alina.sevastyuk@gmail.com.

Тренінг здійснюється на платній основі. Організаційний внесок складає 1000 грн і частково покриває організаційні витрати.

Підприємці Волинської области підтримують організацію цього курсу своїми товарами та послугами з метою зміцнення малого та середнього бізнесу шляхом розвитку нових навичок у сучасному світі.

Контакта особа щодо оргпитань: Тетяна Пилипович, perspectyvajm@gmail.com,+380674059196.
Контактна особа щодо змісту освітнього курсу: Аліна Севастюк, alina.sevastyuk@gmail.com, +380674628282.