Поповнення фонду Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки виданнями освітньо-патріотичного проєкту «Боротьба за свідомість»
03 серпня 2020 року у Волинську державну обласну універсальну наукову бібліотеку імені Олени Пчілки надійшов комплект книг з історії України, зокрема: з тематики геноциду українського народу під час Голодомору 1932-1933 років. Усього надійшло 61 видання. Найбільший інтерес у користувачів викличуть такі книги, як: Рафаель Лемкін «Радянський геноцид в Україні: Стаття 33 мовами», «Енциклопедія голодомору», «Національна книга пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні» (підготовлена авторським колективом під орудою Ігоря Юхновського) та ін. Буде мати свого зацікавленого читача і книга «Справа Василя Стуса: збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР».
Дані видання побачили світ у рамках освітньо-патріотичного проєкту «Боротьба за свідомість», який реалізує Національний музей Голодомору-геноциду та Інститут дослідження Голодомору спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Службою безпеки України, Українським інститутом національної пам’яті.
У листі першого заступника генерального директора Національного музею голодомору-геноциду Ірини Батирєвої до Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки йдеться: «У 2019 році в рамках вказаного проєкту вже були передані бібліотекам українських університетів, міським і районним бібліотекам, обласним універсальним науковим бібліотекам 10 тис. книг. В даний час спільними зусиллями зібрано більше 4 тис. нових історичних та енциклопедичних видань. Книги мають патріотичне спрямування та покликані вести боротьбу за свідомість української спільноти».
Презентація комплекту книг проєкту «Боротьба за свідомість» буде проведена у Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки в листопаді.