13 липня 2018, 10:08
останні оновлення: 26 квітня 2024

ФОП Потапчук с.Сереховичі

До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля фізичною особою-підприємцем Потапчуком Володимирем Антоновичем від 20 березня  2018 року № 2018320352.

Метою зазначеної планованої діяльності є промислова експлуатація Сереховицького родовища пісків (ділянки №№ 1, 2), яке розташоване між селами Сереховичі та Буцин Старовижівського району Волинської області.

 

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів, з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля.

 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання – ФОП Потапчук В.А. до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/352/reports/ebd5feb96a25fe6743e97343a8bc28e8.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу Управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, Київський майдан, 9, тел. (0332) 74 01 32, або на електронну адресу: eco@voleco.voladm.gov.ua

 

 

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації