20210305112643.png, фото
05 березня 2021, 11:25
останні оновлення: 18 серпня 2023

Про підсумки роботи органів соціального захисту населення області за 2020 рік

Оздоровча кампанія в області у 2020 році стартувала в лютому направленням груп дітей на оздоровлення до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м.Одеса). У звітному періоді в цей заклад направлено 53 дитини. Також, з лютого розпочалося оздоровлення дітей пільгових категорій у державному підприємстві МДЦ «Артек», який  розташований у Київській області. В цьому дитячому центрі оздоровлено 96 дітей.  Окрім цього, ще 129 дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана із наслідками Чорнобильської катастрофи проліковано у санаторіях. В загальному послугами з оздоровлення дітей станом на звітний період охоплено 278 дітей пільгових категорій.

Передусім оздоровлювалися діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти із малозабезпечених та багатодітних сімей.

Місцеві дитячі табори не працювали у зв'язку із коронавірусом COVID-19.

Напрацьовані та винесені на розгляд постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства та на сесію обласної ради розпорядчі документи: «Про затвердження звіту з виконання Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки», «Про  продовження  терміну  дії  Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки та внесення змін до неї».

За підсумками 2020 року проведено сім засідань комісії з питань ведення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.
За рішенням комісії до Державного реєстру внесено дев’ять дитячих закладів.

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації