20210721085004.jpeg, фото
21 липня 2021 року
останні оновлення: 21 липня 2021 року

Продовжується літній оздоровчий сезон для дітей пільгових категорій

15 - 16 липня 2021 року департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації за путівками Міністерства соціальної політики України направлені чергові групи дітей пільгових категорій у кількості 66 осіб на оздоровлення до Міжнародного дитячого центру «Артек» (місто Київ, Пуща –Водиця, Житомирське шосе, 17-й км.) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (місто Одеса).

На відпочинок поїхали 9 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 9 дітей - з багатодітних родин, 1 дитина з інвалідністю, 8 дітей, батьки яких є учасниками бойових дій на Сході України та 1 дитина, батько якої загинув під час збройного конфлікту на Сході нашої країни, 3 дітей, які перебувають на диспансерному обліку, 1 дитина, одному з батьків якої встановлено інвалідність 1-2 групи,  а також 34 дітей талановитих та обдарованих.
У «МДЦ «Артек» проходить тематична зміна «Змінимо світ на краще», в «УДЦ «Молода гвардія» - «Україна – єдина родина». Для дітей організовано ряд тематичних заходів: мистецькі конкурси, вікторини, спортивні змагання, літературні читання, тощо.

          Бажаємо нашим дітям блискучих перемог та гарного, змістовного відпочинку!

 

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації