21 листопада 2022, 13:22
останні оновлення: 15 січня 2024

Програма фінансування ветеранського бізнесу “ВАРТО 2.0”

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів запустив програму фінансування ветеранського бізнесу “ВАРТО 2.0”. За умовами конкурсу проєктів, ветерани, а також родини полеглих (померлих) захисників і захисниць, можуть отримати від 500 тисяч до мільйона гривень на розвиток власної справи. Прийом заявок триває з 7 по 26 листопада 2022 року.

Учасниками конкурсного відбору проєктів можуть бути: ветерани та члени сімей загиблих, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці; юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих. Докладніше про умови конкурсного відбору проєктів та покрокову інструкцію можна прочитати на сайті фонду https://veteranfund.com.ua/contests/varto_2-0/.

Щочетверга ми зустрічаємось у Zoom і розповідаємо про деталі конкурсної програми та спілкуємося із потенційними заявниками.

Усім зацікавленим особам запитання та уточнення щодо проєкту можна надсилати на пошту veteranfundua@gmail.com вказавши тему листа “Конкурс Проєктів”, або телефонувати за номером +380963336833.

Зазначимо, що перший конкурс фінансування ветеранського бізнесу “ВАРТО” тривав з 5 вересня по 5 жовтня 2022 року. Переможцями стали 30 проєктів ветеранів-підприємців, а також родичів полеглих захисників. Разом робимо сильних сильнішими.