13 листопада 2020 року
останні оновлення: 30 грудня 2020 року

Проєкт розпорядження голови "Про внесення змін до розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 16 лютого 2016 року № 52"

         ПРОЄКТ (завантажити)

 

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ

Проєкт

2020 року м. Луцьк № 

Про внесення змін до розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 16 лютого 2016 року № 52

Відповідно до статей 2, 6, 13, 16, 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання підпункту 23 пункту 6. «Підтримка та розвиток олімпійського, неолімпійського, паралімпійського та дефлімпійського руху» розділу VIІ. «Завдання і заходи з виконання Обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017–2023 роки», затвердженої рішенням обласної ради від 02 лютого 2017 року № 10/32 (зі змінами), з метою розвитку спорту вищих досягнень, створення сприятливих умов для підвищення спортивної майстерності провідним спортсменам області та стимулювання роботи їх тренерів:

1. Внести зміни до Положення про стипендії учасникам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, видатним, молодим та перспективним спортсменам і їх тренерам (далі – Положення), затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 16 лютого 2016 року № 52, зареєстрованого в Головному територіальному управління юстиції у Волинській області 18 лютого 2016 року за № 2/1448 (далі – Розпорядження), доповнивши пункт 1 розділу ІІ «Вимоги щодо отримання стипендій» Положення словами такого змісту:

«В рік проведення Олімпійських ігор спортсменам, які попередньо здобули олімпійські ліцензії для збірної команди України або виконали олімпійський норматив, додатково до визначених в пункті 1 Розпорядження, призначаються щомісячні стипендії в розмірі 6000 гривень. Якщо спортсмен здобув олімпійську ліцензію для збірної команди України або виконав олімпійський норматив в рік проведення Олімпійських ігор щомісячна стипендія призначається з наступного місяця після вказаних вище результатів».

2. У тексті Розпорядження та Положення замінити слова в усіх відмінках «відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації» словами у відповідних відмінках «управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації».

3. ЗОБОВЯЗУЮ: 

1) юридичне управління апарату облдержадміністрації (Віталій Потапенко) зареєструвати це розпорядження в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Львів).

2) управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації (Каріна Мариневич) оприлюднити це розпорядження у засобах масової інформації. 

4. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації з дня оприлюднення.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Анатолія Костика.

Голова                                                                              Юрій ПОГУЛЯЙКО

Ігор Дмитришин 770 071