20201223165341.png, фото
23 грудня 2020 року
останні оновлення: 14 травня 2021 року

Родинні читання з Орестою Осійчук

22 та 23 грудня відбулись live-стрім голосні читання української письменниці «Різдвяні історії з Орестою Осійчук» на сторінці Волинської обласної бібліотеки для юнацтва у фейсбуці.

Для родинного читання в передсвяткові дні авторка обрала свої пригодницькі різдвяні історії про кота Персика.

«Голосні читання наживо в соцмережах – це нова промоція улюблених творів. Такі події пробуджують загалом інтерес до читання, створюють позитивний імідж бібліотеки, дають можливість залучити нових читачів, спонукають до читацької культури та спілкування», – розповіла організаторка події, головний методист Оксана Романюк.

Твори Орести Осійчук у власному виконанні неодноразово звучали на офлайнових подіях Волинської обласної бібліотеки для юнацтва та бібліотек області. Голосні ж читання у фейсбуці проведено вперше.

Глядачі live-стріму не тільки почули оповідання, а й отримали пропозицію від письменниці намалювати героїв твору та надіслати малюнки на адресу бібліотеки, або ж створити коротенькі відео про свої враження від персонажів твору та завантажити на власні сторінки з хештегом #я_читаю_персика. За найкращий малюнок пані Ореста одному з учасників подарує власну книгу з автографом, а також відзначить призом автора найцікавішого відео.

«Цей дебют у фейсбуці дав нові можливості на час карантинних обмежень: для читачів – велика кількість змогла долучитись до події та безпечно взяти участь у родинному читанні української письменниці; для бібліотеки – збільшити доступ читачів до якісного контенту, про що свідчить зростаюча статистика переглядів відео», – зазначила Оксана Романюк.

 

Live-стрім-історія «Різдвяні історії з Орестою Осійчук» за 22 грудня

 

Live-стрім-історія «Різдвяні історії з Орестою Осійчук» за 23 грудня

 

https://www.facebook.com/Volyn.Youth.Library/videos/262917568590115

 

https://www.facebook.com/Volyn.Youth.Library/videos/150571320151851