20200504170552.jpg, фото
04 травня 2020, 17:04
останні оновлення: 20 грудня 2023

Територія читання: книги, журнали, спілкування від працівників Волинської обласної бібліотеки для юнацтва

Карантин вніс корективи в наше повсякденне життя. Скасовані масові і культурні заходи, українцям радять за можливості не виходити з дому. Для бібліотекарів найголовніше – щоб читачі не нудьгували і з користю проводили час. Працівники бібліотеки пропонують добірки книг, які можна почитати під час та після карантину, завітавши у бібліотеку.

 

«Ці дивовижні українці»

Команда проекту «Книга – мандрівка. Україна» звернулася до своїх читачів: «Ти тримаєш в руках книгу, яка має одне, але дуже важливе завдання – показати тобі, наскільки ти дивовижний».
Ідею і концепцію книги «Ці дивовижні українці» розробили Ірина Тараненко та Юлія Курова, засновниці креативної агенції Green Penguin. У ній йдеться про українську історію, традиції і характер, про наші смаколики, спортивні перемоги та креативні винаходи, про наших героїв, і навіть створені сусідами стереотипи. Усе це неймовірний світ — планета Україна!
Більше інформації про книгу на блозі читальної зали
http://voub-chytannya.blogspot.com/2020/04/blog-post_30.html

Погортаємо книгу разом!

https://www.youtube.com/watch…

##РадимоПрочитати

#ДивовижніУкраїнці

#КнигаМандрівка

 

Б. Шер «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш»

        Буває, що живеш з відчуттям, ніби щось не так. Здається, що життя йде само собою, а ти не можеш його контролювати, щось відбувається саме по собі, а ти пливеш за течією. І так, на жаль, живе більшість.

Як почати жити так, як хочеться, Зрозуміти, чого саме ти хочеш. Про це – у книзі Б. Шер «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш».

Це книга – ключ до здійснення бажань та досягнення успіху. Якщо ти займаєшся тим, що приносить тобі задоволення... Більше – на блозі:

http://voub-poveshtaemosya.blogspot.com/

#мистецтвомріяти

#здійсненнябажань

#досягненняуспіху

#мотивуючакнига

 

«Ловець повітряних зміїв» Халеда Госсейні

«Ловець повітряних зміїв» Халеда Госсейні – одна з небагатьох книг, яку можна порадити абсолютно всім, не хвилюючись, що розповідь не торкнеться вашого серця. Хоча Госсейні й не застав війну у тому вигляді, якою її бачили мільйони мешканців Афганістану – хлопець отримав політичний прихисток у Каліфорнії, – але його твір так і просякнутий від першої до останньої сторінки тим розпачем та кров’ю.

http://voub-chytannya.blogspot.com/2020/04/blog-post_30.html

 

 

Журнал «Burda»

Продовжуємо знайомити Вас з модними новинками весняної колекції від журналу «Burda». Цей журнал – один з найпопулярніших журналів про моду, завдяки якому багато жінок можуть дозволити собі одягатися стильно, зручно та красиво. «Burda»– розкриває секрети рукоділля, допомагає виготовити ексклюзивні речі своїми руками. Вишивка, в'язання спицями крючком, плетіння з бісеру, та багато іншого. А також поради по дизайну – як зробити свій дім затишним та комфортним. Волинська обласна бібліотека для юнацтва чекає на Вас після закінчення карантину, а поки пропонуємо онлайн-перегляд:

https://www.facebook.com/Volyn.Youth.Library/

 

«Пригоди бравого солдата Швейка»

30 квітня був день народження всесвітньовідомого чеського письменника Ярослава Гашека (1883–1923). Він написав близько 1500 оповідань, фейлетонів і інших творів, але світову популярність здобув завдяки гротескному роману «Пригоди бравого солдата Швейка». Важко уявити ще якусь книгу, де психологічне ставлення солдата до війни таке невимушене та оптимістичне.

Його герой – «маленька людина», «наївний простак», що ніяк не відповідає прийнятим нормам громадського життя, стихійно протестуючий і проти пригнічуючої сили держави, і проти війни, яку ця держава веде. Незважаючи на те, що книга входить до шкільної програми, в неї немає якихось вікових обмежень. Вона цікава як дитині, так і дорослому, адже хто не хоче добре посміятися!

Детальніше на нашому блозі:

http://voub-poveshtaemosya.blogspot.com/

#НестаріючийЯрославГашек

 

Ірина Мацко «Мигдаль для серця»

Весна дарує нам тисячі барв, легкий весняний вітерець доносить п'янкі весняні пахощі квіту... На вулицях міста Луцька квітне Луізіанія (мигдаль трилистний) і пройти повз таку красу просто неможливо. А щоб надовше продовжити собі мигдальних настрій пропонуємокнигу Ірини Мацко «Мигдаль для серця». Щоденне споживання десяти-п’ятнадцяти сторінок «мигдальних» творів забезпечує організм повноцінним комплексом думок та емоцій, необхідних для відчуття наповненості життя. Це збірка смачних рецептів щастя, радості, любові. Розкриваєш її – і хочеться жити, любити, вірити у краще, попри весь той негатив, що існує у сучасному світі. Нариси у книзі легкі для сприйняття, залишають "мигдальний" після смак після прочитання.

https://www.facebook.com/Volyn.Youth.Library/

 

«Спогади троянди” Маленького принца”

Він став взірцем гуманізму, доброти, мужності і відваги – французький письменник, льотчик, майор Антуан де Сент-Екзюпері. Його біографи ледь не канонізували цей образ, вбачаючи у авторові «Маленького принца» лише найкращі людські чесноти: він писав про добро, вічні цінності, був вірним товаришем і справжнім патріотом, який, не вагаючись, перетнув Атлантику, щоб захищати батьківщину у ІІ Світовій Війні. Було тільки одне «але», яке не вписувалося у цю ідеальну картинку – стосунки графа Антуана де Сент-Екзюпері з його дружиною, аргентинською художницею Консуело Сандоваль. Про що ж і досі уперто мовчать офіційні біографії письменника? Відповідь знаходимо у листуванні, спогадах друзів Екзюпері, мемуарах самої «троянди Маленького принца»: «Спогади троянди», що написані з експансивною витонченістю жінки, живописом і скульптурою котрої захоплювались Метерлінк, д'Аннуціо, Моруа, Пікассо. Далі читати тут:

https://voub-chytannya.blogspot.com/20…/…/blog-post_29.html…

#РадимоПрочитати

#ЦікаваКнига

#мемуари

#СентЕкзюпері

 

Ода до радості

«Десятеро письменників і письменниць зі Львова, Харкова, Донецька, Києва, Ужгорода, Сум, Луцька, Херсона, Рівного й Криму мали безліч приводів для написання збірки «Здрастуй, смутку!», а написали «Оду до радості»», – це слова з передмови до однієї невеличкої, але дуже хорошої книги, у котрій 10 відомих українських літераторів об’єдналися, щоб поділитися зі світом своєю любов’ю до життя. І слова ці належать одній із авторок цієї збірочки письменниці зі Львова Галині Вдовиченко. Власне, її передмова на стільки гарно та влучно виражає поставлену авторами мету, що додати тут, здається, вже немає чого, а залишається лише порекомендувати книгу для прочитання та отримати від того процесу неабияке задоволення.

Приємно і те, що саме письменник з Луцька замикає шеренгу вельми цікавих авторів, бо ж відомо, що саме най-най-най завше «виступають» в кінці, і тематика його есе теж із загального ряду творів виділяється, бо являється річчю цілком та повністю документальною, а не художнім вимислом.

Володимир Лис – це ім’я зараз добре відоме широкому загалу поціновувачів гарного літературного слова. Про нього і навіть більше у роздумах головного бібліотекаря відділу читальних залів Лілії Бондарук у блозі:

http://voub-chytannya.blogspot.com/

Читайте, насолоджуйтесь))).