20210810110227.jpg, фото
10 серпня 2021 року
останні оновлення: 10 серпня 2021 року

Триває літній оздоровчий сезон для дітей пільгових категорій

6 - 8 серпня 2021 року департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації за путівками Міністерства соціальної політики України направлені чергові групи дітей пільгових категорій у кількості 64 осіб на оздоровлення до Міжнародного дитячого центру «Артек» (місто Київ, Пуща–Водиця, Житомирське шосе, 17-й км.) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (місто Одеса).

На відпочинок поїхали 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 12 дітей - з багатодітних родин, 19 дітей, батьки яких є учасниками бойових дій на Сході України, та 1 дитина, батько якої загинув під час збройного конфлікту на Сході нашої країни, 8 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 9 дітей талановитих та обдарованих, 5 дітей з інвалідністю.

Завдяки втіленню Міжнародним дитячим центром «Артек» програми «Відкритий простір», яка спрямована на впровадження інклюзії в дитячому середовищі, створення умов для повноцінного оздоровлення та соціалізації дітей з інвалідністю, вперше надані путівки для дітей з інвалідністю, які пересуваються на візках. Від Волинської області направлено дитину з інвалідністю даної категорії з смт Любешів разом з супроводжуючою (мамою),  яка перебуватиме з дитиною в таборі протягом всієї оздодровчої зміни.

У «МДЦ «Артек» проходить тематична зміна «Наша земля - Україна», в «УДЦ «Молода гвардія» - «Моя країна - Україна». Для дітей організовано ряд тематичних заходів: мистецькі конкурси, вікторини, спортивні змагання, літературні читання, тощо.

          Бажаємо нашим дітям гарного відпочинку, цікавих знайомств та незабутніх вражень!

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації