20210531122617.jpg, фото
31 травня 2021 року
останні оновлення: 31 травня 2021 року

Триває оздоровчий сезон для дітей пільгових категорій

29 – 30 травня  2021 року департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації за путівками Міністерства соціальної політики України направлені чергові групи дітей пільгових категорій у кількості 65 осіб на оздоровлення до Міжнародного дитячого центру «Артек» (місто Київ, Пуща – Водиця, Житомирське шосе, 17-й км.) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (місто Одеса).

Відновити сили та покращити здоров’я поїхали 8 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 15 дітей - з багатодітних сімей, 17 дітей з інвалідністю, 1 дитина, що постраждала від наслідків аварії на Чорнобильській АС, 11 дітей, батьки яких є учасниками бойових дій на Сході України, 4 дітей, що зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, 3 дитини, які перебувають на диспансерному обліку, 4 талановиті та обдаровані дитини, а також 2 дітей – відмінників у навчанні.

У «МДЦ «Артек» проходитиме тематична зміна «Артек – місто рівних можливостей», в «УДЦ «Молода гвардія» - «Територія успіху». Для дітей організовано ряд тематичних заходів: мистецькі конкурси, вікторини, спортивні змагання, літературні читання, тощо.

Бажаємо нашим дітям гарно відпочити, набратися сил та енергії!

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації