15 лютого 2019 року
останні оновлення: 06 березня 2019 року

У Ківерцівській ОТГ відбувався семінар із регуляторної політики

У новоствореній Ківерцівській об’єднаній територіальній громаді відбувається семінар, який присвячений тематиці регуляторної політики. Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Захід організований Волинським Центром розвитку місцевого самоврядування спільно із Волинським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

На захід, окрім представників Ківерцівської ОТГ, прибули посадовці ще двох нових об’єднаних територіальних громад.

із вітальним словом виступила радник із просторового планування Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування, яка розповіла присутнім про надзвичайну важливість схожих заходів, особливо, для нових об’єднаних територіальних громад. Вона підкреслила, що питання регуляторної політики, серед іншого, важливі у сфері управління земельними ресурсами та містобудівної документації, адже допомагають новим об’єднаних територіальним громадам зрозуміти, як діяти далі.

Одним із спікерів на заході виступив доктор наук, завідувач Сектору Державної регуляторної служби України Олег Савчук.

Він, як практик з багаторічним досвідом управління державними і комунальними установами, дав представникам ОТГ чітке роз’яснення основних завдань і обов’язків Державної регуляторної служби України.

Представники ОТГ мали можливість задати запитання та отримати вичерпні відповіді щодо особливостей регуляторної політики в державі та на Волині зокрема.