20180917172500.JPG, фото
17 вересня 2018 року
останні оновлення: 24 жовтня 2018 року

У Луцьку ОТГ дізналися, як створити спроможну освітню мережу

У стінах Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар «Створення спроможної освітньої мережі. Від прийняття рішення до реалізації плану оптимізації».

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. 

Із вітальним словом перед присутніми виступив директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом’юк. У своєму виступі він наголосив важливість секторальних реформ, зокрема, реформування галузі освіти.

Далі семінар завдяки раднику з муніципальних послуг Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування та експерту шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Айдеру Сеїтосманову перейшов у незвичний формат - гру. Завдяки ній присутні дізналися загальну інформацію про оптимізацію шкільної мережаі, а далі взялися до збору та аналізу даних для оптимізації шкільної мережі, підготовку сценаріїв та легітимізації плану оптимізації тощо.

Під час виступу Айдер Сеїтосманов наголосив на найважливішому, що створення спроможної освітньої мережі має ґрунтуватися на дітоцентризмі, а не на захисті красивої будівлі школи.