20200227131135.jpg, фото
27 лютого 2020, 13:10
останні оновлення: 10 січня 2024

У Мінекоенерго презентували проект Єдиної екологічної платформи

Проект  Єдиної екологічної платформи дозволить якісно, доступно та прозоро отримувати доступ до інформації про природні ресурси.  Платформа буде складатися з 4 модулів: е - надрокористування; е -лісова галузь; е - водна галузь,  е - рибна галузь та 7 блоків: відкритий доступ до ресурсів, е - послуги, е - звітування; е - простежуваність; екологічний моніторинг; екологічне інспектуваня та feedback window.

Зі слів Міністра енергетики та захисту довкілля Олексія Оржеля, одним з пріоритетних завдань Уряду України є підвищення дієвої комунікації між державою та суспільством.

Сервіс подання електронних документів для суб’єктів господарювання  підвищить рівень комфорту користувачів та дозволить в режимі 24/7 обрати об’єкт, подати заявку на оформлення дозвільних документів або проведення аукціону; взяти участь в аукціоні за право доступу до природного ресурсу; відстежувати етапи отримання права на користування природним ресурсом та інше.

Процедуру подання документів на користування природними ресурсами можна буде зробити в один клік замість необхідності багаторазового звернення до регулятора. Крім того, Єдина екологічна платформа дозволить суб’єктам господарювання не тільки позбутися великого «паперового багажу», а й заощадити значні матеріальні, фінансові та часові ресурси.

Концепт політики, яким передбачається створення платформи, розроблений  Мінекоенерго за участі експертів Офісу ефективного регулювання BRDO.

Створення Єдиної екологічної платформи – це ще один крок, який наблизить нашу країну до загальносвітових тенденцій.

Деякі модулі платформи доступні користувачам уже зараз. Повноцінну роботу ресурс розпочне  наприкінці цього року.

Детальніше з інформацією можна ознайомитись за посиланням:  https://menr.gov.ua/news/34697.html#

 

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації