20210916111012.png, фото
16 вересня 2021, 11:08
останні оновлення: 13 лютого 2024

У м.Луцьк відбудеться престур на тему «Надання безоплатної правової допомоги у сфері земельних відносин»

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у престурах на тему «Надання безоплатної правової допомоги у сфері земельних відносин», які відбудуться:

  • 20-21 вересня 2021 року у м. Миколаїв, 
  • 23-24 вересня 2021 року у м. Запоріжжя, 
  • 27-28 вересня 2021 року у м. Полтава, 
  • 30 вересня- 01 жовтня у м. Кропивницький, 
  • 03-04 жовтня 2021 року у м. Луцьк.

Організатор заходу - Координаційний центр з надання правової допомоги за підтримки проєкту «Трансформація комунікацій», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк».

Мета престуру – продемонструвати роботу системи надання безоплатної правової допомоги, ознайомити з актуальними правовими проблемами та особливостями вирішення цих проблем у сфері земельних відносин, у тому числі у сфері захисту прав землевласників та землекористувачів. 

У рамках престурів відбудеться візит до регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, бюро правової допомоги, об’єднаної територіальної громади тощо.

Представники ЗМІ матимуть можливість отримати юридичні консультації з будь-яких правових питань. Для учасників престурів буде проведено тренінг щодо обізнаності з питань земельної реформи в Україні. Заплановані також екскурсії.

Участь у престурах є безкоштовною. Кількість учасників обмежена! Журналіст та представник ЗМІ може відвідати тільки один престур.

Умови участі у престурах:

  • кожне медіа зобов’язується підготувати за підсумками престуру щонайменше 2 (два) журналістські матеріали, які будуть опубліковані у даному ЗМІ;
  • у разі потреби надати копію посвідчення журналіста та посилання на відповідні авторські матеріали (публікації, відеосюжети) або скан-копії таких публікацій.

Для реєстрації необхідно заповнити Google-форму за посиланням: https://inlnk.ru/ELQ4g.

У разі виникнення додаткових питань можете звернутися до заступника начальника відділу правопросвітництва Координаційного центру з надання правової допомоги Дар’ї Шинкаренко (тел. (050) 963 30 33, daria.shynkarenko@legalaid.gov.ua).