09 січня 2019 року
останні оновлення: 09 січня 2019 року

У Волинському ЦРМС атовців вчили писати проекти

У Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулася зустріч із представниками громадських організацій, які опікуються атовцями, в тому числі, і з волинських об’єднаних територіальних громад.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Метою заходу було бажання навчити представників громадських організацій, які опікуються атовцями, писати проекти. Захід був зініційований самими атовцями, адже вони активні не лише у захисті нашої держави, але і в суспільному житті, тому таке навчання було корисним для них.

Перед присутніми виступили досвідчені тренери, які тривали час співпрацюють із різноманітними донорами та проектами.

Зокрема, проектний-менеджер ГО «Перспективи Волині» Ірина Садовська розповіла про те, що хочуть отримати донори. Зокрема, у проектах важливо розповідати про донора і ефективно використовувати кошти донорської організації і грамотно звітуватися про використання коштів.

Викладач Східноєвропейського університету імені Лесі Українки Тетяна Яцечко-Блаженко зауважила про важливість історії та її дослідження у проектах та повідомила цікавинки про українську історію.

Радник Волинського ЦРМС Петро Гоцалюк зауважив, що розробку проекту варто почати із пошуку проблеми та шляхів її подолання. Він розповів детальніше присутнім про «дерево проблем» та пояснив, як із ним працювати.

Зауважимо, що під час заходу лунали цікаві ідеї, які хочуть втілити в життя атовці, зокрема, і з волинських об’єднаних територіальних громад. Зокрема, йдеться про друк альманаху поезії та прози, сворення патріотичного табору тощо.

Також обговорили проблему комплексної реабілітації атовців.

Цікаво, що на захід завітали двоє учасників АТО, які відкрили у районі Старого міста кав’ярню і ратують за приваблення туристів до Луцька.